Reklama

Reklama

Krzysztof Krawczyk Junior nagrał dla zmarłego ojca. Posłuchaj fragmentu utworu "Tato"

W sieci pojawił się minutowy fragment piosenki syna zmarłego Krzysztofa Krawczyka. "Tato" to tytuł debiutanckiego utworu Krzysztofa juniora.

W sieci pojawił się minutowy fragment piosenki syna zmarłego Krzysztofa Krawczyka. "Tato" to tytuł debiutanckiego utworu Krzysztofa juniora.
Krzysztof Krawczyk Junior nagrał piosenkę dla zmarłego ojca /AKPA

W muzycznej drodze Krzysztofa Krawczyka Juniora wspiera Marian Lichtman, perkusista grupy Trubadurzy, w której pierwsze kroki stawiał Krzysztof Krawczyk.

To właśnie z Trubadurami 48-letni syn Krzysztofa Krawczyka i nieżyjącej już Haliny Żytkowiak (sprawdź!) wystąpił podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Wykonał wówczas wiązankę przebojów "Przyjedź mamo na przysięgę" i "Znamy się tylko z widzenia" (posłuchaj!).

Reklama

Teraz Krawczyk junior debiutuje z autorskim utworem. Piosenką "Tato" (za tekst odpowiada sam 48-latek, za muzykę Marian Lichtman) postanowił oddać hołd zmarłemu w kwietniu ojcu. Portal Jastrząb Post opublikował minutowy fragment piosenki.

"Teraz mój tata jest bardziej obecny w moim życiu, niż kiedy żył. Wtedy on był niedostępny, a teraz jest takim aniołem stróżem i czuwa nade mną. Ja to czuję, że on naprawdę jest obok" - mówił Krawczyk Jr w rozmowie z "Faktem".

"A mogło tato piękniej być, za mało ciebie miałem. Co było, to nie liczy się, mój tato. A w sobie dużo siły mam, ja wielbię ciebie, tato. Kiedy spotkamy się, wybaczymy sobie, mój kochany tato" - tak  brzmi refren utworu (sprawdź!).

Krzysztof Krawczyk nie żyje

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia w wieku 74 lat. Przyczyną śmierci wokalisty (sprawdź!) były choroby, z którymi zmagał się od dłuższego czasu. Andrzej Kosmala w rozmowie z Polsat News powiedział, że Krzysztof Krawczyk zasłabł w domu 5 kwietnia i trafił do jednego ze szpitali w Łodzi. 

W drugiej połowie marca wokalista informował na swoim Facebooku, że jest zakażony koronawirusem i trafił do szpitala. Jednak według słów jego żony, to nie koronawirus był przyczyną śmierci. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL