Reklama

Koncertowe Lato: Dziwnów i Ustronie Morskie

Jak co weekend, również w najbliższą sobotę i niedzielę (23 i 24 lipca) odbędą się występy z serii Koncertowe Lato. Tym razem cykliczna impreza organizowana przez Radio RMF, telewizję Polsat i magazyn "Naj", pod medialnym patronatem portalu INTERIA.PL, zawita do Dziwnowa i Ustronia Morskiego.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Koncertowe Lato zawitało do Mielna i Darłowa. W pierwszym z tych miast wystąpili Varius Manx i Krzysztof Krawczyk, a w drugim grupa Perfect i ponownie Krzysztof Krawczyk.

Reklama

W najbliższy weekend nie mniejsze emocje czekają tych, którzy odwiedzą w sobotę, 23 lipca, Dziwnów. Zagrają tam zespół De Mono oraz Ryszard Rynkowski.

Dzień później, w niedzielę, 24 lipca, w Ustroniu Morskim zaprezentuje się duet Anity Lipnickiej i Johna Portera. A gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Krawczyk.

Koncertowe Lato to jednak nie tylko muzyka. Podczas imprez odbywają się liczne gry i konkursy z nagrodami dla dzieci, które także będą miały okazję spotkać popularnego Pana Japę.

Nie zabraknie również gotowania potraw i oczywiście ich degustacji. Przed koncertami zgromadzona publiczność będzie mogła wziąć udział w akcji MegaFota.

Zapraszamy wszystkich do Dziwnowa na Stadion Wojskowy i do Ustronia Morskiego na Stadion Miejski. Imprezy rozpoczynają się o godzinie 15.

Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć zdjęcia koncertów w  Mielnie Darłowie!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krawczyk | muzyka | Ustronie Morskie | dziwnów | lato | Ustronie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje