Reklama

Reklama

Klaudia Gawor z nowym singlem. Posłuchaj "Jesteś ikoną"

Klaudia Gawor to zwyciężczyni trzeciej edycji programu "X Factor". Właśnie opublikowała swój nowy singel "Jesteś ikoną".

Klaudia Gawor to zwyciężczyni trzeciej edycji programu "X Factor". Właśnie opublikowała swój nowy singel "Jesteś ikoną".
Klaudia Gawor zwyciężyła w trzeciej edycju programu "X Factor" /AKPA

Klaudia Gawor - wokalistka z Krakowa wygrała popularny talent show "X Factor" w 2013 roku. 

Trafiła w nim pod opiekę Kuby Wojewódzkiego, a w finale wystąpiła w duecie z Edytą Górniak. Gwiazda wróżyła jej wtedy świetlaną przyszłość. W ostatnim etapie programu pokonała Grzegorza HyżegoWojciecha Ezzata.

Klaudia kończyła w tym czasie liceum i zdawała maturę. Od razu po programie wydała debiutancki singel "Lekkość życia bez słów" (posłuchaj!). Kawałek jednak, jak sama przyznała, nie odzwierciedlał kierunku i muzyki, którą chciała nagrywać.

Reklama

Do sprawy debiutanckiego albumu i umów, którymi musiała się związać z wytwórnią, podeszła bardzo dojrzale, starając się wynegocjować najlepsze dla siebie warunki. Nie chciała nagrywać niczego na siłę, miała swoją wizję muzyki. Wszyscy czekali na zapowiadaną płytę. Artystka informowała tylko, że pracuje w studiu, ostatecznie jednak nie poznaliśmy efektów jej działań, po czym zrobiło się o niej cicho.

Żaden z laureatów popularnego talent show nie zwlekał tak długo z wydaniem pierwszej płyty. Po swoim sukcesie Klaudia Gawor mówiła: "jestem bardziej skłonna poczekać, dać sobie trochę czasu na to, żeby po prostu nie zrobić czegoś, czego będę potem żałować".

Dziewczyna nie zachłysnęła się też swoją popularnością. W jednym z wywiadów stwierdziła: "szum wokół programu bywał dla mnie przytłaczający. Kiedy się zaczyna intensywne życie w mediach, człowiek zaczyna ubierać trochę grubszą skórę. Dopiero gdy się wraca do domu, to można być w pełni sobą, niczym się nie przejmować i robić swoje. Ale nie żałuję, że nie poszłam za ciosem i nie wydałam od razu płyty. Wiem, że nie podjęłabym pewnych wyborów świadomie".

Teraz wydała swój kolejny singel "Jesteś ikoną" (sprawdź słowa!). Utwór opublikowany siedem lat po wygranej w programie jest zapowiedzią jej debiutanckiego albumu. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL