Reklama

Klaudia Gawor z nowym singlem. Posłuchaj "Jesteś ikoną"

Klaudia Gawor to zwyciężczyni trzeciej edycji programu "X Factor". Właśnie opublikowała swój nowy singel "Jesteś ikoną".

Klaudia Gawor zwyciężyła w trzeciej edycju programu "X Factor"

Klaudia Gawor - wokalistka z Krakowa wygrała popularny talent show "X Factor" w 2013 roku. 

Reklama

Trafiła w nim pod opiekę Kuby Wojewódzkiego, a w finale wystąpiła w duecie z Edytą Górniak. Gwiazda wróżyła jej wtedy świetlaną przyszłość. W ostatnim etapie programu pokonała Grzegorza HyżegoWojciecha Ezzata.

Klaudia kończyła w tym czasie liceum i zdawała maturę. Od razu po programie wydała debiutancki singel "Lekkość życia bez słów" (posłuchaj!). Kawałek jednak, jak sama przyznała, nie odzwierciedlał kierunku i muzyki, którą chciała nagrywać.

Do sprawy debiutanckiego albumu i umów, którymi musiała się związać z wytwórnią, podeszła bardzo dojrzale, starając się wynegocjować najlepsze dla siebie warunki. Nie chciała nagrywać niczego na siłę, miała swoją wizję muzyki. Wszyscy czekali na zapowiadaną płytę. Artystka informowała tylko, że pracuje w studiu, ostatecznie jednak nie poznaliśmy efektów jej działań, po czym zrobiło się o niej cicho.

Żaden z laureatów popularnego talent show nie zwlekał tak długo z wydaniem pierwszej płyty. Po swoim sukcesie Klaudia Gawor mówiła: "jestem bardziej skłonna poczekać, dać sobie trochę czasu na to, żeby po prostu nie zrobić czegoś, czego będę potem żałować".

Dziewczyna nie zachłysnęła się też swoją popularnością. W jednym z wywiadów stwierdziła: "szum wokół programu bywał dla mnie przytłaczający. Kiedy się zaczyna intensywne życie w mediach, człowiek zaczyna ubierać trochę grubszą skórę. Dopiero gdy się wraca do domu, to można być w pełni sobą, niczym się nie przejmować i robić swoje. Ale nie żałuję, że nie poszłam za ciosem i nie wydałam od razu płyty. Wiem, że nie podjęłabym pewnych wyborów świadomie".

Teraz wydała swój kolejny singel "Jesteś ikoną" (sprawdź słowa!). Utwór opublikowany siedem lat po wygranej w programie jest zapowiedzią jej debiutanckiego albumu. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Gawor | The X Factor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje