Reklama

Reklama

Kelly Osbourne przekazała radosne wieści. Córka Króla Ciemności spodziewa się dziecka!

W kwietniu Kelly Osbourne po raz kolejny przeszła załamanie, które sprawiło, że po blisko czterech latach w trzeźwości znów sięgnęła po alkohol. Jej problemy stały się na tyle poważne, że niespełna 37-letnia córka legendarnego wokalisty Black Sabbath po raz siódmy zgłosiła się na odwyk.

Kelly Osbourne przekazała fanom, że jest w ciąży

"Wiem, że w ciągu ostatnich miesięcy byłam trochę nieobecna, więc pomyślałam, że podzielę się z wami powodem tego milczenia" - napisała Kelly Osbourne

"Jestem w siódmym niebie. Mogę ogłosić, że zostanę mamą. Powiedzieć, że jestem szczęśliwa, to za mało. Jestem zachwycona" - podkreśliła 37-latka. Do tego krótkiego, ale bardzo radosnego komunikatu Kelly dołączyła dwie fotografie, na których pozuje ze zdjęciem USG.

Gratulacji nie szczędzili fani i przyjaciele Kelly. "Cieszę się twoim szczęściem siostro. Gratulacje" - napisała Paris Hilton

Reklama

Do ciepłych słów przyłączył się również mąż Eltona Johna, David Furnish. Natasha Bedingfield przyznała w komentarzu, że już nie posiada się z radości, że może powitać Kelly w klubie mam.

Wiadomość o ciąży pojawiła się kilka miesięcy po tym, jak Kelly ogłosiła swój związek z Sidneyem Wilsonem, znanym również jako DJ Starscream. Wilson to amerykański DJ, klawiszowiec, raper i pianista, najlepiej znany ze współpracy z zespołem Slipknot. Wieloletni przyjaciele długo dojrzewali do decyzji o związku, zdecydowanie szybciej podjęli decyzję o powiększeniu rodziny.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy