Reklama

Reklama

Kasia Moś zachwyca figurą na zdjęciach z wakacji. "Pani, kto zwróci uwagę na statek?"

Kasia Moś zachwyciła na wakacjach w Grecji. Fani byli pod wrażeniem jej figury, którą pokazała na nowych zdjęciach na Instagramie.

Kasia Moś zachwyciła na wakacjach w Grecji. Fani byli pod wrażeniem jej figury, którą pokazała na nowych zdjęciach na Instagramie.
Kasia Moś na zdjęciach z wakacji /VIPHOTO /East News

Kasia Moś w 2012 r. dotarła do finału trzeciej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" w Polsacie. Trzy lata później wokalistka wypuściła swój debiutancki album "Inspination". Promowały go cztery single: "Zatracam się" (sprawdź!), "Break", "Pryzmat" oraz "Addiction" (sprawdź!).

Szersza publiczność poznała Kasię za sprawą Konkursu Piosenki Eurowizji 2017. Z utworem "Flashlight" (posłuchaj!) została wybrana reprezentantką Polski - w Kijowie udało jej się awansować do finału, w którym ostatecznie zajęła 22. miejsce (na 26 uczestników).

Reklama

Jesienią 2017 r. wzięła udział w ósmej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie. Jako Alicia Keys wygrała jeden z odcinków, a w końcowej klasyfikacji zajęła piątą pozycję.

Od pewnego czasu wokalistka pracuje nad nowymi nagraniami. W 2020 r. gościnnie wsparła Arkadio w jego utworze "Schować pod skorupę". Wypuściła też swój singel "Wait" z udziałem przyjaciółki - Magdy Adamiak. Kolejną autorską propozycją była piosenka "Ślad", a w tym roku pojawiły się piosenki "Częściej" (z Happy Price) i "Mimi".

W maju tego roku wypuściła płytę "Moniuszko 200" będącą zapisem koncertu z NOSPR w Katowicach z grudnia 2019 r. Wykonawcy zaprezentowali wówczas współczesne interpretacje utworów Stanisława Moniuszki.

Z kolei w duecie z Jareckim nagrała piosenkę "Dobre moce" (sprawdź!), która rywalizowała w konkursie Premiery na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Kasia Moś zachwyca na zdjęciach z wakacji

Wokalistka obecnie odpoczywa w Grecji, ale postanowiła puścić oczko do swoich fanów i opublikować kilka zdjęć w stroju kąpielowym. 

Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać!

"Mniej więcej w połowie zdjęcia możemy zauważyć statek" - napisała pod jednym z nich.

"Pani, kto zwróci uwagę na statek, jak tu taka figura na pierwszym planie" - odpisał jeden z obserwujących wokalistkę na Instagramie. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Moś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy