Reklama

Reklama

Kanye West, Wiz Khalifa i Amber Rose: Wojenka na Twitterze

Do ostrej wymiany wpisów na Twiterze doszło pomiędzy Wizem Khalifą i Kanye Westem. Na koniec do dyskusji o rodzinie, muzyce i inspiracjach włączyła się była dziewczyna obu raperów, Amber Rose.

Kanye West wpadł w szał na Twitterze

Wszystko rozpoczęło się od zmiany tytułu płyty Kanye Westa ze "SWISH" na "Waves". Zabieg ten postanowił skomentować Wiz Khalifa. Zasugerował on, że "wavy" może być tylko raper Max B (od 2009 roku odsiaduje wyrok 75 lat więzienia), który stworzył swój niepowtarzalny styl. 

W kolejnych wpisach Wiz Khalifa pisał enigmatycznie na temat żony Kanye Westa, Kim Kardashian. Zaczepki rapera nie spodobały się Westowi, który postanowił odpowiedzieć w 17 punktach. Wypisanie ich na Twitterze zajęło mu 28 minut (sprawdzili to internauci).

Reklama

West w swoich wpisach stwierdził, że Khalifa kopiuje od niego i Kid Cudiego, jego pierwszy singel był beznadziejny. Zaatakował także jego dziecko, stwierdzając, że gdyby nie rozstał się z Amber Rose, to nigdy by go nie miał, ponadto zakpił również z samej celebrytki, nazywając ją striptizerka, która złapała Khalifę w pułapkę.

Pełny zapis werbalnego ataku Kanye Westa:

Przy okazji nazwał się również po raz kolejny największym artystą na świecie, a przy okazji jeszcze raz zaatakował Wiza, wyśmiewając jego spodnie.

Wiz Khalifa odpisał natomiast, że nie chodziło mu wcale o Kim Kardashian, a o marihuanę.

Po tym jak West ochłonął, część tweetów zniknęła z sieci. Raper opublikował natomiast nowe wpisy, stwierdzając, że zależy mu na pokoju i miłości. "Kocham wszystkich ludzi" - napisał.

W cały spór postanowiła włączyć się Amber Rose i zdradzić pewne intymne szczegóły na temat życia seksualnego Kanye Westa (według tego co napisała, West miał lubić perwersyjny seks). Według internautów jej odpowiedź zakończyła całą dyskusję i odebrała wszystkie argumenty jej byłemu chłopakowi.

Na koniec przypomnijmy, że album Kanye Westa "Waves" ukaże się 11 lutego. Nowa płyta Wiza Khalify "Khalifa" swoją premierę będzie miała natomiast 5 lutego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje