Reklama

Reklama

Kajra i Sławomir zniknęli z Polski! Co się z nimi dzieje? [INSTAGRAM]

Po występie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie Śląskim w Chorzowie Sławomir i Kajra zrobili sobie odpoczynek od sceny. Kiedy wrócą do Polski?

Po występie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie Śląskim w Chorzowie Sławomir i Kajra zrobili sobie odpoczynek od sceny. Kiedy wrócą do Polski?
Sławomir i Kajra odpoczywają na egzotycznych wakacjach /Damian Klamka /East News

Od dwóch tygodni na instagramowym koncie Sławomira nie pojawił się żaden nowy wpis, a część fanów zaczęła się aż niepokoić, co dzieje się z "gwiazdorem rock polo", znanym z przeboju "Miłość w Zakopanem".

Tymczasem po Sylwestrowej Mocy Przebojów wokalista razem ze swoją żoną Kajrą postanowił udać się na dłuższy wypoczynek za granicę.

"Nie odbieramy telefonów, nie odpowiadamy na wiadomości, i tak do lutego" - zdradziła Kajra.

Na jej profilu na Instagramie na razie pojawiło się tylko jedne zdjęcie z zagranicznych wakacji. Widać na nim syna pary - 3,5-letniego Kordiana.

Reklama

Fani w komentarzach dopytują, gdzie rodzina przebywa, jednak Kajra do tej pory nie odpisała.

W poprzednich latach Sławomir z Kajrą wypoczywali m.in. w Tajlandii i na egzotycznych Malediwach.


Magdalena Kajra Kajrowicz towarzyszy Sławomirowi na każdym koncercie. Była też z nim współprowadzącą programu "Big Music Quiz" w TVP.

"Mam to szczęście, że Magda jest piękna i chcę być z nią do końca życia! Modliłem się o dobrą żonę i sobie to wymodliłem, Kajra się nie modliła i ma co ma, czyli mnie" - komplementował niedawno swoją żonę Sławomir (sprawdź!).

W sierpniu 2019 r. para świętowała ósmą rocznicę ślubu.

Kajra błysnęła też w opublikowanym 28 grudnia 2019 r. teledysku do piosenki "Małgosia Socha". To utwór z 2017 r., który nawiązuje do popularnej aktorki i serialu "Przyjaciółki" (sprawdź tekst piosenki!).

Sławomir i Małgorzata Socha przyjaźnią się od lat - razem wystąpili w klipie "Aneta" (prawie 25 mln odsłon).

Teledysk "Małgosia Socha" powstał podczas trasy koncertowej Sławomira po USA, jesienią 2019 roku. Koncerty odbyły się w Chicago, Nowym Jorku, New Britain i Clear Water na Florydzie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | Magdalena Kajrowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy