Reklama

Reklama

John Newman o swojej chorobie: "Wszystko ze mną w porządku"

John Newman, który potwierdził niedawno, że ponownie zdiagnozowano u niego guza mózgu, zapewnił swoich fanów, że "wszystko z nim w porządku".

John Newman nie zamierza poddać się w walce z chorobą

Po raz pierwszy 26-letni John Newman miał poważne problemy ze zdrowiem w 2012 roku.

Kiedy wokalista zaczął ślepnąć, udał się do lekarzy, którzy wykryli u niego guza mózgu wielkości jajka. Na szczęście nowotwór okazał się łagodny, a lekarze mogli go usunąć.

Teraz specjaliści stwierdzili, że zrakowaciałe komórki pojawiły się ponownie i w przyszłym roku konieczna będzie operacja chirurgiczna i radioterapia.

W rozmowie z agencją Reuters brytyjski wokalista zapewnił fanów, że czuje się dobrze. "Wszystko ze mną w porządku. Jestem pod stałą obserwacją. Nie chcę tak po prostu snuć się z kąta w kąt i zamartwiać tym wszystkim. Chcę, by ludzie zdawali sobie sprawę z tego typu rzeczy" - mówił Newman.

Brytyjczyk przygotowuje obecnie nowy materiał z Edem Sheeranem i jak przyznał, nie zamierza, z powodu choroby, rezygnować z pracy twórczej. Ze względu na niezbędne leczenie, Newman z pewnością zmuszony będzie zaprzestać na jakiś czas koncertowania.

Reklama

Na początku sierpnia światło dzienne ujrzał teledysk do utworu "Olé", który jest wynikiem współpracy Johna Newmana z Calvinem Harrisem.

Zobacz teledysk "Olé":

Sprawdź tekst piosenki "Olé" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: John Newman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje