Reklama

Reklama

John Mellencamp ma nową partnerkę. Kim jest następczyni Meg Ryan?

Trudno powiedzieć, żeby amerykański rockman John Mellencamp był stały w uczuciach - 69-letni rockman ma kolejną partnerkę. Jeszcze w 2019 r. był zaręczony z popularną aktorką Meg Ryan.

Trudno powiedzieć, żeby amerykański rockman John Mellencamp był stały w uczuciach - 69-letni rockman ma kolejną partnerkę. Jeszcze w 2019 r. był zaręczony z popularną aktorką Meg Ryan.
John Mellencamp ma nową partnerkę /Gary Miller /Getty Images

John Mellencamp ma za sobą trzy małżeństwa zakończone rozwodami: z Priscillą Esterline (1970-81), Victorią Granucci (1981-89) i byłą modelką Elaine Irwin (1992-2011).

Z tych związków ma w sumie piątkę dzieci.

Po rozwodzie z Elaine zaczął spotykać się z aktorką Meg Ryan (m.in. "Bezsenność w Seattle", "Kiedy Harry poznał Sally", "Francuski pocałunek"), ale latem 2014 r., po trzech latach znajomości, para postanowiła się rozstać.

Rockman wówczas związał się z kolejną byłą modelką - Christie Brinkley, byłą żoną Billy'ego Joela. Po niespełna roku ich związek zakończył się, a po pewnym czasie Mellencamp wrócił do młodszej o 10 lat od niego Ryan. W listopadzie 2018 r. para zdążyła się zaręczyć, ale rok później pojawiła się informacja, że Meg Ryan jednak zerwała z rockmanem.

Reklama

Mellencamp krótko był samotny - u jego boku zaczęła się pojawiać Jamie Sherill, z telewizyjnej działalności znana jako siostra Jamie, ekspertka od spraw problemów ze skórą. Ten związek też nie przetrwał próby czasu, bo para rozstała się w styczniu, po dziewięciomiesięcznej znajomości.

Teraz plotkarskie media donoszą, że rockman spotyka się z 46-letnią Natashą Barrett, pośredniczką w handlu nieruchomości. Razem z matką dwójki dzieci jest od kilku miesięcy, a paparazzi przyłapali ich na czułościach na plaży w Malibu.

Młodsza o 23 lat od Mellencampa kobieta na swojej stronie ma informację, że "podróżuje przez świat w poszukiwaniu swojej bratniej duszy".

John Mellencamp na całym świecie sprzedał ponad 60 mln płyt. Ponad 20 piosenek umieścił w Top 40 amerykańskiej listy przebojów. W 2008 r. laureat Grammy został wprowadzony do Rockandrollowego Salonu Sław.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: John Mellencamp

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy