Reklama

Reklama

Jennifer Lopez zachwyca wyglądem. "Jestem w najlepszej formie w moim życiu"

Jennifer Lopez wciąż zachwyca nienaganną sylwetką. Każde kolejne jej zdjęcie wywołuje falę komplementów.

Jennifer Lopez wciąż zachwyca nienaganną sylwetką. Każde kolejne jej zdjęcie wywołuje falę komplementów.
Jennifer Lopez cieszy się nienagannym wyglądem /Kevin Mazur/WireImage /Getty Images

Jennifer Lopez co jakiś czas wprawia fanów w osłupienie, pokazując im, w jak dobrej jest formie. Niektórzy nie mogą uwierzyć, że wokalistka ma już 51 lat. Sama w 2019 roku podczas rozmowy z Ellen DeGeneres mówiła, że czuje się jak 26-latka. "Nie chcę się zastać. Trenuję trzy razy w tygodniu, ćwiczę jogę i tańczę" - mówiła w jednym z wywiadów.

"Nigdy nie stosowałam botoksu. Nie jestem tego typu osobą. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy to robią, ale to po prostu nie moja działka" - przyznała w wywiadzie dla sekcji lifestyle'owej "New York Post".

Reklama

"W końcu się zestarzeję. Wszyscy zaczną mówić 'patrzcie, jaka ona jest stara'. Ale teraz jeszcze to wszystko trzymam" - mówiła z kolei magazynowi "Emmy" w 2018 roku. Na razie jednak piosenkarka może się pochwalić doskonale wyrzeźbionym ciałem. 

Niedawno pokazała serię zdjęć z sesji dla magazynu InStyle. Tłem była plaża na jednej z wysp archipelagu Florida Keys. Wokalistka zaprezentowała się w kilku kreacjach. Teraz udzieliła również wywiadu, w którym opowiedziała o swoich treningach. 

Wyznała, że kiedyś robiła ćwiczenia dla wyglądu, teraz jednak robi je dla zdrowia. "Myślę też, że jestem w najlepszej formie w moim życiu" - mówiła.

"Kiedy miałam 20 czy 30 lat, ćwiczyłam, ale nie tak jak teraz. Nie chodzi o to, że ćwiczę więcej; po prostu ćwiczę ciężej i mądrzej. I nie zajmuje mi to tyle czasu, co w przeszłości. Kiedy robisz rzeczy z właściwych powodów, faktycznie wyglądasz lepiej!" - dodała.

"Kocham to, co robię. Jestem pasjonatką. Każdy dzień nie wydaje mi się pracą. Mogę szczerze powiedzieć, że żyję jak we śnie i jestem wdzięczna każdego dnia, kiedy się budzę" - odpowiedziała, spytana o to, jaki ma sposób na utrzymywanie pozytywnego nastawienia. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy