Reklama

Reklama

Jaki Elvis Presley był prywatnie? Była żona zdradziła szczegóły

Priscilla Presley w ostatnim wywiadzie, jakiego udzieliła, przyznała, że jednym z wyzwań, które niosło życie razem z królem rock'n'rolla, było to, że ten potrafił być bardzo porywczy. Czymś naturalnym było dla niego to na przykład to, że w furii strzelał z pistoletu do telewizora.

Elvis i Priscilla wzięli ślub w 1967 roku

Priscilla była żoną Elvisa Presleya od 1967 do 1973 r. Doczekali się razem córki - Lisy Marie. Rozwiedli się na cztery lata przed śmiercią piosenkarza. Nawet po rozstaniu utrzymywali dobre stosunki.

Priscilla uchyliła rąbka tajemnicy na temat ich relacji w wywiadzie, jaki ukazał się właśnie na łamach tygodnika "People". Z tej publikacji dowiadujemy się m.in., że król rock'n'rolla bywał furiatem. 

"Jeśli zobaczył w telewizji kogoś, kogo nie lubił, wyciągnął pistolet i strzelał z niego. Następnie prosił swojego tatusia, by załatwił kolejny telewizor" - wspomina.

Reklama

Choć gwiazdor z telewizorami obchodził się brutalnie, to jednak miał do nich dużą słabość. Odbiornik stał w prawie każdym pomieszczeniu w jego posiadłości Graceland w Memphis. Miał nawet specjalny pokój telewizyjny, w którym rzędem obok siebie stały trzy odbiorniki. Jednocześnie potrafił na nich oglądać trzy stacje telewizyjne - CBS, NBC, ABC.

Problematyczne dla Priscilli był też to, jak wielką obsesję na jego punkcie miały inne kobiety. "Kobiety ciągnęły do niego, więc martwiłam się, kiedy wychodził gdzieś sam. Najchętniej nie spuszczałabym go z oka, nawet jak szedł umyć zęby" - zwierza się była towarzyszka życiowa Elvisa. "Uwielbiałam zajmować się Elvisem, rozpieszczać go, karmić" - przyznaje. 

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Presley Elvis | Priscilla Presley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje