Reklama

Jak dziś wygląda Susan Boyle? Gwiazda "Mam talent" przeszła sporą metamorfozę

Po pięciu miesiącach przerwy na facebookowym profilu Susan Boyle pojawiły się nowe zdjęcia. Gwiazda brytyjskiego "Mam talent" opublikowała post, w którym pożegnała zmarłego prezentera telewizyjnego i komika Paula O'Grady'ego.

Po pięciu miesiącach przerwy na facebookowym profilu Susan Boyle pojawiły się nowe zdjęcia. Gwiazda brytyjskiego "Mam talent" opublikowała post, w którym pożegnała zmarłego prezentera telewizyjnego i komika Paula O'Grady'ego.
Tak wyglądała Susan Boyle w programie "Mam talent" /

Od lipca 2020 r. na profilach Susan Boyle w mediach społecznościowych pojawiły się zaledwie cztery posty. Teraz 61-letnia wokalistka przerwała milczenie, publicznie żegnając zmarłego prezentera telewizyjnego i komika Paula O'Grady'ego.

"Byłeś jednym na milion, uprzejmym, zabawnym i lojalnym przyjacielem. Kiedy widzieliśmy się w ostatnim tygodniu w Edynburgu, nigdy nie myślałam, że to nasze pożegnanie" - napisała, publikując dwa zdjęcia z O'Gradym.

Z fotografii możemy zorientować się, że Susan Boyle przeszła ostatnio sporą metamorfozę.

Reklama

Dotychczasowy dorobek płytowy szkockiej wokalistki zamyka album "Ten" z maja 2019 r. Pod koniec 2021 r. Susan zdradziła, że zagrała epizod w serialu BBC "River City".

Kim jest Susan Boyle?

Świat usłyszał o niej dzięki programowi "Mam talent". Do brytyjskiej edycji show zgłosiła się w kwietniu 2008 roku (program wyemitowano natomiast rok później, 11 kwietnia 2009 roku). Zaniedbana i niepozorna gospodyni domowa szybko okazała się ogromną niespodzianką. Gdy zaśpiewała "I Dreamed A Dream" z musicalu "Nędznicy", jurorzy zbierali szczęki z podłogi i nie kryli zaskoczenia tym, że 48-letnia wówczas Susan ma tak potężny głos.

Wokalistka-amator otrzymała wtedy 3 x tak i awansowała do kolejnych etapów. Jej przygoda z programem zakończyła się dopiero w finale talent show, gdzie musiała uznać wyższość tanecznej grupy Diversity. Jednak dla wielu widzów to właśnie Boyle okazała się prawdziwą zwyciężczynią.

Kilka miesięcy po finale "Mam talent" ukazał się debiutancki album Susan Boyle pt. "I Dreamed a Dream", na którym znalazły się covery wykonywane w programie. Płyta w pierwszym tygodniu od premiery w Wielkiej Brytanii sprzedała się w nakładzie 411 tys. egzemplarzy. Płyta w 2009 roku była drugą najlepiej sprzedającą się pozycją również za Oceanem (3,1 miliona kopii), ustępując jedynie Taylor Swift z krążkiem "Fearless".

Kolejne pozycje w dyskografii sprzedawały się coraz gorzej, a premiera płyty "A Wonderful World" z 2016 roku przeszła zupełnie bez echa.

Wielki powrót Boyle nastąpił na początku 2019, kiedy to pojawiła się w światowej edycji talent show "America's Got Talent: The Champions". Wokalistka wykonała piosenkę "Wild Horses" The Rolling Stones i otrzymała Złoty Przycisk od Mel B. Ostatecznie przygodę z programem uczestniczka zakończyła w finałowej dwunastce.

"Nigdy nie zapomnę tego dnia. Choć moja zasługa polega na tym, że zgłosiłam się i zostałam wybrana" - wspominała po latach.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Susan Boyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama