Reklama

​Jaden Smith ratuje planetę?

Jaden Smith używa swojej sławy aby ratować planetę. Młody celebryta bardzo przejęty jest globalnym ociepleniem i postanowił z nim walczyć w wyszukany sposób.

Jaden Smith z ojcem

Osiemnastolatek, który jest synem hollywoodzkiego gwiazdora Willa Smitha i aktorki Jady Pinkett Smith, zyskuje coraz większą popularność w świecie mediów. Nieustanna obecność paparazzi stała się dla niego uciążliwa i denerwująca, jednak znalazł sposób aby zrobić pożytek z ich natręctwa. Jaden obraca się w przyjaznym dla środowiska naturalnego otoczeniu. Za wszelką cenę chciałby chronić prywatność swoją i jego przyjaciół, ale jeśli wie, że paparazzi na pewno czekają aby zrobić mu zdjęcia, stara się pokazywać na nich z jak najlepszej strony. W takich sytuacjach wtrąca motyw dbania o środowisko.

Reklama

Jak sam mówi, jego auto przyczynia się do ochrony planety. Paparazzi fotografujący go w jego elektrycznym samochodzie sportowym Tesla X, jednocześnie przekazują informację społeczeństwu o tym, że Jaden dba o środowisko naturalne.

Młody gwiazdor chciałby utworzyć utopię na świecie i skończyć w ubóstwem. Twierdzi, że robi wszystko, aby osiągnąć ten cel. Jak sam dodaje, chciałby aby ludzie byli nieśmiertelni, nie musieli pracować i zarabiać na życie, aby egzystowali na planecie robiąc to, co sprawia im przyjemność.

Jaden Smith dzieli się z fanami swoimi przekonaniami i dodaje, że jeżeli nie ma nic do przekazania, po prostu milczy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jaden Smith

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje