Reklama

Reklama

Iwona Węgrowska i Power Play razem w hicie disco polo. Zobacz teledysk "Nas dwoje"

"Jestem artystką, która żadnych wyzwań się nie boi" - podkreśla Iwona Węgrowska, która w piosence "Nas dwoje" połączyła siły z discopolową grupą Power Play.

Iwona Węgrowska nagrała piosenkę z Power Play

"Zawsze byłam otwarta na każdy rodzaj muzyki. Nigdy nikogo nie krytykowałam i zawsze każdego wspierałam. Każdego artystę ceniłam. Ja jestem artystką, która żadnych wyzwań się nie boi! Pandemia dała nam wszystkim tak popalić, że nie miałam ochoty na kolejne ballady i smutne piosenki, które wrzucę do szuflady. Nadszedł czas, by zmienić nastawienie i podejście" - mówi "Super Expressowi" Iwona Węgrowska.

Autorami piosenki "Nas dwoje" są Łukasz Tartas (tekst - sprawdź!) oraz Weronika Korthals, Tadeusz Korthals i lider grupy Power Play Sylwester Gazda (muzyka).

Reklama

Teledysk do dzieło PN Media, ekipy pracującej z czołówką disco polo i sceny tanecznego popu.

"Mój głos broni się w każdej stylistyce i tutaj także, mam nadzieję, pokazałam swoje walory. Nie bałam się tego wyzwania, bo utwór oczywiście jest z nutą dance, ale to popowy numer, ambitny, z przesłaniem. Ale uwierzcie, nie dzielę ani fanów, ani artystów" - podkreśla Iwona Węgrowska.

Wokalistka cieszy się z powrotu na scenę po 1,5 roku przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa.

"Przede mną ciężka praca, występy, promocja, ale jest to jest dla mnie ogromna przyjemność i wielkie szczęście. Wymodliłam sobie, żeby znów wrócić na rynek i to z takim utworem, który wzbudzi tak pozytywne reakcje. Dziękuję Bogu i mojej mamie, bratu, którzy są ze mną w każdej sytuacji i stoją za mną murem! Moja córka już tańczy i zna cały tekst piosenki" - cieszy się Węgrowska.

Iwona Węgrowska od 2008 r. rozwija swoją karierę solową (wcześniej była wokalistką grupy Abracadabra, znanej później pod skróconą nazwą Abra - zobacz!).

Największą popularnością cieszyła się piosenka "Pokonaj siebie" (2008), którą nagrała z zespołem Feel (sprawdź!).

Wokalistka ma na koncie także współpracę z tak różnymi wykonawcami, jak m.in. Piotr Rubik, Liroy, DKA czy Magda Femme, była wokalistka Ich Troje.

W 2020 r. wypuściła nowe piosenki "Niegrzeczna" i "Nie potrafię kochać mniej", którymi chciała otworzyć nowy etap w karierze. Wówczas na pierwszą połowę 2021 r. zapowiadała premierę nowej płyty. W lutym pojawił się singel "Nic na siłę" napisany przez Patrycję Kosiarkiewicz (autorka "Pokonaj siebie") i Łukasza Gorczycę (współpracownik m.in. Mariana Lichtmana z grupy Trubadurzy).

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama