Reklama

Isis Gee przeszła metamorfozę. Nie do wiary, jak wygląda teraz!

W 2008 roku reprezentowała nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji. Jednak z polskiej sceny zniknęła równie szybko, jak się na niej pojawiła. Co robi i jak wygląda obecnie Isis Gee? Zobaczcie, jak bardzo się zmieniła!

Isis Gee przeszła dużą metamorfozę

Isis Gee lub Tamara Gee, czyli tak naprawdę Tamara Diane Gołębiowska, urodziła się w Seattle w Stanach Zjednoczonych, jednak z racji, że jej babcia była Polką, postanowiła spróbować rozwinąć karierę w naszym kraju.

Reklama

Wokalistka zdobywała wykształcenie muzyczne już od najmłodszych lat, a po drodze miała okazję również współpracować z Tonym Bennettem, McCoyem Tynerem, The Jazz Police i Room to Move.

W 2004 roku Tamara wyszła za mąż za swojego menedżera Adama Gołębiowskiego i przeprowadziła się do Polski. Trzy lata później ukazał się jej pierwszy album "Hidden Treasure" (posłuchaj tytułowej piosenki!). Przy okazji piosenkarka wystąpiła w szóstej edycji "Tańca z gwiazdami", a jej partnerem był Żora Koroliow. Z występów zrezygnowała w dziewiątym odcinku po kontuzji.

Jednym z ważniejszych, o ile nie najważniejszym momentem w karierze Gee było podjęcie decyzji o wzięciu udziału w krajowych eliminacjach do Eurowizji (w 2008 roku gospodarzem był Belgrad). Wokalistka zaproponowała utwór "For Life", który przypadł do gustu jurorom i to właśnie Isis Gee reprezentowała nas w Serbii.

Tam jednak nie poszło jej zbyt dobrze. W półfinale zajęła dziesiąte miejsce i otrzymała "dziką kartę" od jurorów, co pozwoliło jej przejść dalej. W trakcie koncertu finałowego Gee zajęła natomiast 24. - przedostatnie - miejsce.

Sprawdź tekst utworu "For Life" w serwisie Teksciory.pl!

Po Eurowizji kariera Isis w Polsce mocno wyhamowała. Wydała co prawda album świąteczny oraz zaśpiewała na imprezie zorganizowanej przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Warszawie z okazji zaprzysiężenia prezydenta Baracka Obamy, ale po jakimś czasie zniknęła z mediów.

Okazało się, że Gee wyjechała do Włoch, gdzie została twarzą firmy kosmetycznej. W 2011 roku ukazał się jej singel "How About That?" Już pod pseudonimem Tamara Gee wydała album "Love, Tamara" (2014 roku).

Tamara w 2017 roku ponownie odwiedziła Polskę. Wystąpiła na koncercie w Warszawie, gdzie promowała włoską markę kosmetyczną, z którą współpracuje od kilku lat.

W mediach społecznościowych Gee zapowiedziała także, że rozpoczyna prace nad kolejną płytą.

Aktualnie Gee zajęła się biznesem kosmetycznym - marką NEBU Milano, której jest twarzą. Nie tak dawno promowała ona markę w Rosji, gdzie zaskoczyła śledzących jej poczynania fanów... twarzą. W porównaniu do tego, jak wyglądała próbując zrobić muzyczną karierę w Polsce, teraz zmieniła się nie do poznania. 

Nowe zdjęcia Tamary można znaleźć m.in. na jej Instagramie.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Isis Gee

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama