Reklama

Iggy Azalea odwołała koncerty w ramach "Bad Girls Tour". Co było powodem?

Raperka Iggy Azalea odwołała wszystkie koncerty na trasie "Bad Girls Tour" po Ameryce Północnej. "Nie miałam na to wpływu" - tłumaczyła gwiazda.

Kariera Iggy Azalei znów nie idzie po jej myśli

Pierwsza od czterech lat trasa koncertowa Iggy Azalei w Stanach Zjednoczonych miała wystartować 27 października w Hollywood na Florydzie i zakończyć się 4 grudnia Houston. Już teraz wiadomo jednak, że tournée nie dojdzie do skutku.

Reklama

Początkowo mówiło się, że Azalea wystąpi zaledwie w czterech z 21 miast - w St. Louis, Salt Lake City, Minneapolis i Hollywood. Szybko okazało się jednak, że trasa została anulowana w całości.

Nieco wcześniej z "Bad Girls Tour" wypisała się supportująca ją raperka CupcakKe, która stwierdziła, że odwołuje koncerty z Australijką z powodu "zmiany planów".

CupcakKe zrezygnowała, gdyż zaoferowano jej zdecydowanie mniejsze wynagrodzenie. "Zeszliśmy z 330 tys. dolarów za trasę do 30 tys. To właśnie oznacza 'zmiana planów’' - napisała na Twitterze.

Milczenie w sprawie koncertów przerwała również Azalea.

"Uwierzcie mi - byłam naprawdę podekscytowana trasą i jestem rozczarowana tym, że nie odbędzie się w tym roku. Nie miałam na to wpływu i to nie ja podjęłam taką decyzję. Liczę, że kiedyś uda mi się z wami spotkać" - napisała.

Trasa Azalei miała promować wydaną w lipcu tego roku EP-kę "Survive The Summer".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Iggy Azalea

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje