Reklama

Reklama

Ich Troje "Scream": Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska w duecie

Na nowej płycie Ich Troje znajdzie się duet Michała Wiśniewskiego i Justyny Majkowskiej, byłej wokalistki tej grupy. Nie oznacza to jednak jej powrotu do popularnego zespołu.

Na nowej płycie Ich Troje znajdzie się duet Michała Wiśniewskiego i Justyny Majkowskiej, byłej wokalistki tej grupy. Nie oznacza to jednak jej powrotu do popularnego zespołu.
Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska za czasów wspólnych występów w Ich Troje /© Bauer

Jeszcze w listopadzie 2015 r. rozpoczęła się jubileuszowa trasa z okazji 20-lecia Ich Troje. Za nami są koncerty w Arłamowie, Częstochowie i Wrocławiu. Kolejne odbędą się m.in. w Kielcach (3 maja, Amfiteatr Kadzielnia), Opolu (24 czerwca, koncert pokaże telewizja Polsat) i Klwowie (14 sierpnia).

W czerwcu pojawi się podwójna płyta zespołu - "Nierdzewny" (nowy materiał) i "Ich Troje Remixed in Miami".

Na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawiło się zdjęcie wokalisty z Justyną Majkowską, byłą wokalistką tej grupy. Podpis pokazuje, że nagrywali oni nową piosenkę "Scream" w Black Kiss Studio. Wiadomo już, że Majkowska zaśpiewa z zespołem w Opolu.

Reklama

Przypomnijmy, że Justyna była wokalistką Ich Troje w latach 2001-03. Z grupą nagrała jej dwie najbardziej przebojowe płyty: "Ad. 4" i "Po piąte... a niech gadają". To z nich pochodzą takie piosenki, jak m.in. "Powiedz", "Razem a jednak osobno", "Zawsze z tobą chciałbym być..." czy "Tango straconych".

Sprawdź tekst utworu "Powiedz" w serwisie Teksciory.pl!

Od wiosny 2013 r. wokalistką Ich Troje jest Marta Milan, która zastąpiła Justynę Panfilewicz.

"Oczywiście nie możesz zostać moją żoną" - powiedział w "Dzień dobry TVN" Michał Wiśniewski do Marty Milan. "Absolutnie, w ogóle nie jestem w twoim typie" - odpowiedziała mu aktualna wokalistka zespołu. Przypomnijmy, że Wiśniewski był żonaty z Magdą Femme (1996-2001), Martą "Mandaryną" Wiśniewską (2002-06) i Anią Świątczak (2006-11). Wszystkie trzy występowały w Ich Troje - Femme i Świątczak były wokalistkami, a Mandaryna tancerką. Obecną żoną lidera jest Dominika Tajner-Wiśniewska, przez pewien czas sprawująca funkcję menedżerki zespołu.

"Nie ma recepty na sukces, ja po prostu robiłem swoje. Ciężką pracą doprowadziłem do tego, że się udało" - tłumaczy Michał Wiśniewski.

"Michał jest kolorowym ptakiem, ma super osobowość, jest super facetem, nam się świetnie pracuje" - komplementuje wokalistę Marta Milan. "Gdyby mieszkał w Stanach, to zrobiłby ogromną karierę".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL