Reklama

IAMX: Ponowny pocałunek

W sierpniu w Mysłowicach odbyła się pierwsza edycja OFF Festivalu, organizowanego przez Artura Rojka z grupy Myslovitz. Jedną z zagranicznych gwiazd był projekt IAMX, dowodzony przez Chrisa Cornera, lidera i wokalisty grupy Sneaker Pimps. Promował on drugi album "Alternative". Właśnie ukazał się nowy singel z tego wydawnictwa - "Spin It Out", zapowiadany jako kandydat na alternatywny przebój przełomu 2006 i 2007 roku.

Tymczasem w najbliższy piątek, 15 grudnia, nakładem Vision Music ukaże się specjalna reedycja debiutu IAMX "Kiss And Swallow" z 2004 roku.

Reklama

"Tam gdzie Placebo staje przed ograniczeniami narzuconymi przez swoje instrumentarium, a Depeche Mode - grupa wyznaczająca kiedyś nowe trendy - od kilku lat nie wnosi nic nowego, pojawia się prawdziwe odkrycie - Chris Corner czyli IAMX" - zapowiada wytwórnia.

Na singlu "Spin It Out" znalazły się także dwa klubowe remiksy. Autorem pierwszego jest Alexander Kowalski z Berlina, jeden z najlepszych DJ-ów na świecie. Z kolei drugi remiks przygotował DJ Dirk Technic z Londynu (house i minimal house).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pocałunki | spin | pocałunek | IAMX

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje