Reklama

#Hot16Challenge2: Lawina ruszyła! Oto najpopularniejsze i najdziwniejsze zwrotki

Akcja #Hot16Challenge2 rozkręciła się na dobre. W zabawę wciągnęli się weterani rapu, młodzi przedstawiciele sceny oraz osoby w ogóle z nią niezwiązane.

Akcja #Hot16Challenge2 rozkręciła się na dobre. W zabawę wciągnęli się weterani rapu, młodzi przedstawiciele sceny oraz osoby w ogóle z nią niezwiązane.
Taconafide nagrali swoją Hot16 /Paweł Skraba /Reporter

Przypomnijmy, że pierwsza odsłona #Hot16Challenge zorganizowana została w 2014 roku i włączyła się do niej niemal cała scena rapowa. Kontynuację akcji postanowił rozpocząć Solar, a towarzyszy jej zbiórka na walkę z koronawirusem.

Cel jaki założył raper to milion złotych. Po swojej zwrotce do zabawy zaprosił m.in. Białasa, Matę oraz Taco Hemingwaya.

Warszawscy raperzy szybko odpowiedzieli, zwrotka Taco w cztery dni zdobyła ponad trzy miliony wyświetleń, a Maty 2,4 miliona wyświetleń. Swoją szesnastkę nagrał też Białas, przy okazji której zapowiedział pomoc dla siedzącego w więzieniu Bonusa RPK.

Reklama

Swoje zwrotki do tej pory nagrali: Szpaku, Bedoes, KęKę, Łona, Spinache, Gruby Mielzky, Borixon, Paluch, Jan-rapowanie, Otsochodzi, Sentino, Smolasty, Sarius, Koza, Ero i Schafter.

Drugą zwrotkę - już w ramach projektu Taconafide - dołożył Taco Hemingway raz z Quebonafide, gdzie zakpili m.in. z Filipa Chajzera i wspomnieli pierwszą damę Agatę Dudę.

Oś alternatywna

Po zaproszeniu do zabawy przez Taco klocucha, niektórzy zauważyli, że doszło do stworzenia drugiej nitki z wyzwaniami, w której pojawiły się osoby niezwiązane ze sceną: Norbi, Kuba Wojewódzki, Paweł Domagała oraz Zbigniew Stonoga.

Kontrowersje

Akcja nie obyła się również bez kontrowersji. Krytyce poddano m.in. Kukona i Sariusa, którzy nie tylko podważyli sens całej akcji, ale i w swoich zwrotkach wprost zasugerowali, że pandemia koronawirusa to kłamstwo.

Do tej pory dzięki akcji #Hot16Challenge2 na walkę z koronawirusem udało zebrać się ponad 500 tys. złotych.

***Zobacz także***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hot16Challenge2 | Taconafide | Szpaku | Paluch | Borixon | Sarius | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy