Reklama

Harry Styles ujawnił nieznany utwór. Posłuchaj "Medicine"

Podczas ostatniego występu Harry Styles zaprezentował utwór pt. "Medicine". Fani zaczęli zastanawiać się, czy gwiazdor nie wspomniał w nim o tym, że jest biseksualny.

Harry Styles zaprezentował "Medicine" fanom

Nowa piosenka Harry'ego Stylesa została zaprezentowana premierowo na koncercie w Paryżu. Sympatycy talentu Brytyjczyka szybko przeanalizowali tekst piosenki i zaczęli zastanawiać się, czy utwór nie dotyczy tematu orientacji seksualnej byłego członka One Direction.

Reklama

W tekście znajduje się fragment: "Chłopcy i dziewczęta są już w środku, a ja z nimi się powygłupiam i nie mam z tym problemu".

Sprawdź tekst utworu "Medicine" w serwisie Teksciory.pl!

O orientacji seksualnej Harry’ego Stylesa mówi się już od kilku lat. Wielu fanów twierdziło, że wokalista potajemnie spotyka się z prezenterem radiowym Nickiem Grimshawem, jednak ten stanowczo dementował plotki.

Przypomnijmy, że Harry Styles ma za sobą kilka głośnych związków - umawiał się m.in. z Taylor Swift, Kendall Jenner, Camille Rowe i Paige Reifler.

Piosenka "Medicine" to odrzut z debiutanckiego albumu wokalisty "Harry Styles", który ukazał się jesienią 2017 roku.INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Harry Styles

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje