Reklama

Gwen Stefani i Blake Shelton rozpoczynają przygotowania do ślubu

Zaręczeni pod koniec października już na początku grudnia zgodnie twierdzą, że są gotowi do ślubu. Nie tylko w tej kwestii są zresztą jednomyślni. Jak bowiem informuje magazyn "People", obydwoje nie chcą wystawnego wesela, tylko skromną, rodzinną, intymną uroczystość.

Gwen Stefani i Blake Shelton planują ślub

Niecałe dwa miesiące po tym, jak 44-letni gwiazdor country i 51-letnia piosenkarka zaręczyli się na ranczo Blake'a Sheltona w Tishomingo w stanie Oklahoma, para już zaczyna snuć plany związane ze ślubem.

Reklama

Źródło, na które powołuje się magazyn poświęcony tematyce gwiazd i show-biznesu, twierdzi, że dojdzie do niego szybciej niż wszyscy się spodziewają. Dlaczego? Zarówno Gwen Stefani, jak i Blake Shelton są już gotowi na to, aby powiedzieć sakramentalne "TAK" i wziąć na siebie odpowiedzialność za drugą osobę.

Zgodni są także w kwestii wesela - obydwojgu marzy się romantyczna uroczystość, bez niepotrzebnego rozmachu. Taka, w której udział wezmą tylko najbliżsi.

Para, która poznała się i zakochała na planie "The Voice" w 2015 roku jest razem od tamtej pory. Połączyło ich podobne doświadczenie, obydwoje byli bowiem poranieni rozwodami, głodni wsparcia i nadziei, że jeszcze w życiu spotka ich miłość. Początkowo się tylko przyjaźnili, ale po niezbyt długim okresie stali się sobie tak bliscy, że miejsce sympatii zajęło znacznie silniejsze uczucie.

"Przechodząc przez te wszystkie trudne chwile, wreszcie znalazłam kogoś, kto jest moim najlepszym przyjacielem, na którym mogę polegać i któremu mogę ufać" - powiedziała Gwen Stefani "Today" w 2018 roku.

Jak się wkrótce okazało, ten ktoś wykazał się także ogromnym taktem. Wiedząc bowiem, jak trudne może być dla trzech synów Gwen Stefani ponowne zamążpójście ich matki, przed zaręczynami, upewnił się, że nie będą mieli on nic przeciwko temu.

Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że rozwód był dla niej traumą. Z mężem była bowiem 20 lat z czego 13 lat w małżeństwie. I choć nigdy oficjalnie nie mówiono o przyczynach jej rozstania z Gavinem Rossdalem, dość głośno mówiło się, że przyczyną była zbyt bliska relacja wokalisty z opiekunką dzieci. Może dlatego po rozwodzie piosenkarz był w stanie mówić, że była żona jest niesamowitą osobą, podczas gdy Gwen mówiła najczęściej o nienawiści.

Dla Blake'a Sheltona będzie to trzecie małżeństwo. 17 listopada 2003 ożenił się z Kaynette Gern, trzy lata później para była po rozwodzie. W maju 2011 roku poślubił Mirandę Lambert, z którą rozwiódł się w 2015 roku. W 2017 roku magazyn "People" przyznał mu tytuł najseksowniejszego mężczyzny.

 

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gwen Stefani | Blake Shelton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje