Reklama

Reklama

Gosia Andrzejewicz ma "Moc"

"​Widziałam już parę scen i nie tylko jestem nim zachwycona, ale uważam, że to mój najładniejszy teledysk w całej mojej karierze" - mówi o klipie "Moc" Gosia Andrzejewicz.

Gosia Andrzejewicz w teledysku "Moc"

Najnowszy klip jest pierwszą produkcją Gosi Andrzejewicz po urodzeniu dziecka.

Przypomnijmy, że w czerwcu 2015 roku wokalistka po raz pierwszy została mamą - urodziła syna, którego ojcem jest jej długoletni współpracownik, kompozytor i producent Artur "St0ne" Kamiński.

"Kiedy pracowałam nad 'Mocą' często trzymałam na rękach mojego kilkumiesięcznego synka, spoglądałam w jego oczy, wypatrując w nich, czy to co wymyślam mu się podoba :) Muszę przyznać, że nie jest łatwo tworzyć i zarazem opiekować się maluchem, który najchętniej w ogóle nie kładłby się spać" - mówi ze śmiechem Gosia.

Reklama

"W trudnych chwilach często zapominamy o tym, że tak naprawdę wszystko zależy od nas. Nikt za nas nie rozwiąże naszych problemów i nie poukłada nam życia. Każdy z nas ma w sobie siłę, musi ją tylko odnaleźć. Tą myśl starałam się zawrzeć tekście" - opowiada wokalistka.

Teledysk zrealizowała grupa Creartive.

"Bardzo zależy mi na tym aby każdy kolejny teledysk zawierał w sobie coś czego jeszcze nie zrealizowałam, jakąś formę, czy elementy z którymi jeszcze nie eksperymentowałam" - podkreśla wokalistka.

Sprawdź tekst piosenki "Moc" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gosia Andrzejewicz | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje