Reklama

Gang Albanii śpiewany przez dzieci w podstawówce. Skandal?

22 maja w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak uczniowie podstawówki śpiewają utwór Gangu Albanii "Klub Go Go". Materiał wywołał falę internetowych żartów oraz kilka kontrowersji.

Popek uważa, że to nauczyciele są winni śpiewania Gangu Albanii w szkole

Filmik na którym dzieci skaczą i krzyczą "pi...da nad głową" (fragment refrenu utworu) stał się tematem do dyskusji w środowisku hiphopowym. Wielu komentujących zwróciło uwagę na to, iż Gang Albanii trafia do gustu głównie uczniom podstawówek i gimnazjów i to oni pomogli grupie zdobyć złotą i platynową płytę.

Reklama

"Jakby śpiewali "prawdziwa dama to twoja mama" to jeszcze rozumiem... A szkolny wodzirej wyskoczył z pi..dą nad głową, ostra patola" - napisał na swoim profilu 2sty.

"Nic nie mam do zamętu i rozpusty, ale gdzie byli nauczyciele? Dziwnie się czuję po tym co zobaczyłem i to bardzo" - stwierdził Sulin.

Filmik, który został wyświetlony ponad 800 tys. razy, skomentował również sam Popek, obarczając odpowiedzialnością nauczycieli.

"Powinniście być autorytetem, osobami do naśladowania. Ja tylko bawię się muzyką. I wy małym dzieciom robicie takie coś? To wy im robicie krzywdę. Robicie w szkole dyskotekę, na której małe dzieci śpiewają "pi...da nad głową". Powinno być wam wstyd. Trochę ogłady, durnie bez szkoły"- krytykował w swoim filmiku Popek.

Argumentacja rapera nie trafiła jednak do wszystkich. Wielu zauważa naiwność artysty, który uważa, że jego muzyka dociera tylko i wyłącznie do dorosłych. Ponadto warto zauważyć, że filmik z dziećmi pojawił się również na oficjalnym profilu Gangu Albanii.

Obecnie trio przygotowuje drugi album pt. "Ciężki gnój". Premiera planowana jest na czerwiec. 

Zobacz filmik z z dziećmi śpiewającymi Gang Albanii:

Zobacz komunikat Popka:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Popek | Gang Albanii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje