Reklama

FKA Twigs rozczarowana po Grammy: Nie pozwolili mi zaśpiewać

Brytyjska artystka FKA Twigs pojawiła się na scenie Grammy, jednak zamiast zaśpiewać, jedynie zatańczyła. Wokalistka i producentka zdradziła kulisy tej zaskakującej decyzji.

FKA Twigs na scenie Grammy wraz z Usherem

FKA Twigs to autorka jednej z najlepszych płyt ubiegłego roku "Magdalene". Na tegorocznych Grammy miała szansę na jedną statuetkę - za najlepszy teledysk do utworu "Cellophane" (zobacz!).

Reklama

KTO WYGRAŁ GRAMMY? - ZOBACZ LISTĘ ZWYCIĘZCÓW

Artystka uczestniczyła też w specjalnym występie, którym oddano hołd Prince'owi. Jego główną gwiazdą był wokalista Usher oraz Sheila E., a widzowie usłyszeli interpretacje utworów - "Little Red Corvete" (posłuchaj!), "Kiss" i "When Doves Cry".

Na scenie pojawiła się też FKA Twigs, jednak nie pozwolono jej zaśpiewać. Gwiazda pokazała się w popisowej choreografii, która według niektórych była najjaśniejszym punktem występu.

Brytyjka szybko odniosła się do całej sytuacji, nie kryjąc swojego zaskoczenia.

"Oczywiście, że chciałam zaśpiewać na Grammy. Nie zostałam jednak o to teraz poproszona, ale miejmy nadzieję, że zostanę w przyszłości. Niemniej był to zaszczyt. Gratuluję wszystkim zwycięzcom" - napisała na Twitterze.

Fani gwiazdy nie kryli oburzenia decyzją organizatorów o niedopuszczeniu FKA Twigs. Szybko na całą sytuację zareagowała występująca Sheila E.:

"Nie chciała śpiewać. Najpierw chciała, ale potem zrezygnowała, kiedy to przeanalizowaliśmy. Nie miała zestawu mikrofonów i monitorów dousznych, więc nic by nie słyszała. Wolała więc tańczyć" - stwierdziła i dodała, że FKA była zadowolona ze swojej roli na scenie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: FKA twigs | Grammy 2020 | Usher Raymond IV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje