Reklama

Feel z nową piosenką "Swoje szczęście znam"

Świętująca swoje 10-lecie grupa Feel szykuje okolicznościowe wydawnictwo. Znajdzie się na nim nowa piosenka "Swoje szczęście znam", która w poniedziałek (18 kwietnia) miała premierę na antenie RMF FM.

Na czele grupy Feel stoi Piotr Kupicha

O czwartej płycie zespołu dowodzonego przez Piotra Kupichę mówi się od wiosny 2013 roku. To wówczas pojawił się singel "Poczuj to" (ze względów prawnych związanych ze zmianą wytwórni sygnowany imieniem i nazwiskiem lidera). Kolejną piosenką zapowiadającą nowy album Feel była "Taki twój los" z czerwca 2014 r. Kilka miesięcy później poznaliśmy utwór "Lepiej być podobnym do nikogo", który promował film "Wkręceni 2".

Reklama

Kolejną nową piosenką był "Twoje włosy rozwiał wiatr!" z marca 2015 r. Ponad rok później zespół prezentuje "Swoje szczęście znam".

Sprawdź tekst "Swoje szczęście znam" w serwisie Teksciory.pl!

Na szykowanej z okazji jubileuszu płycie "Feel The Best" mają znaleźć się dobrze znane przeboje i całkiem premierowe utwory.

"Płyta jest już prawie dopięta na ostatni guzik. Przede wszystkim gdzieś w naszej duszy jest takie poczucie, żeby nie były to dwie piosenki fajne a reszta to zapchajdziury. Jesteśmy kapelą, która pisze raczej przyjemnie i lekko, gramy z pazurem, ale nie przeginamy w stronę 'off', bo jesteśmy ludźmi pogodnymi" - powiedział Piotr Kupicha ekipie programu "Co za tydzień", która odwiedziła Feel na planie "Twoje włosy rozwiał wiatr!".

Katowicki kwartet powstał w 2005 roku z inicjatywy Kupichy. Jubileusz zespół przesunął na 2016 r., kiedy to mija 10 lat od pierwszego koncertu. Przełomem w karierze był występ na Festiwalu w Sopocie w 2007 roku, kiedy to piosenka "A gdy jest już ciemno" dał zespołowi Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności. "W Sopocie byliśmy kompletnie niedoświadczeni" - wspominał tamte czasy Kupicha.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kupicha | Feel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama