Reklama

Enrique Iglesias od kulis

W środę (17 maja) Enrique Iglesias wystąpił w Polsce. W "Dzień Dobry TVN" wokalista pokazał, co dzieje się za kulisami jego występów i opowiedział o swoim związku z Anną Kurnikową.

Enrique Iglesias miewa tremę?

Enrique Iglesias podczas swojej trasy koncertowej po Europie zawitał także do Polski. Wokalista wystąpił 17 maja w Ergo Arenie w Gdańsku. Koncert był kolejną odsłoną trwającej trasy "Sex and Love" promującej płytę z 2014 roku.

Reklama

Ekipa "Dzień Dobry TVN" odwiedziła muzyka za kulisami koncertu. Iglesias w rozmowie wyznał, że wciąż towarzyszy mu sceniczna trema przed występami.

"Staram się głęboko oddychać, nie przejmować się, skupiać na czymś innym. Kilka minut przed wyjściem na scenę lubię pobyć sam, ale to nie pomaga" - mówił wokalista.

Enrique Iglesias zapytany o to, czy jego partnerka, Anna Kurnikowa, nie jest zazdrosna o skąpo ubrane tancerki występujące w jego teledyskach, odpowiedział, że jest bardzo wyrozumiała.

"Miewamy ciche dni, jak każda para, ale ona jest wyrozumiała. Powiedziałbym - bardzo wyrozumiała. Jesteśmy razem prawie 16 lat. Nigdy bym się nie spodziewał, że będę w tak długim związku. Szczerze? Przed poznaniem Anny nie miałem zbyt wielu naprawdę poważnych relacji" - przyznał wokalista.

Na koniec Iglesias opowiedział o stosunkach ze swoim sławnym ojcem, Julio Iglesiasem. Wokalista wspomniał, że kiedyś ich relacje były trudne. Doszło między nimi do spięcia, ponieważ nie poinformował ojca o swoich muzycznych planach. Panowie nie rozmawiali przez 10 lat. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Enrique Iglesias

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje