Elton John wiedział wcześniej o rezygnacji księcia Harry'ego i księżnej Meghan?

Elton John zaprzeczył, że wiedział przed królową o tym, iż książę Harry i księżna Meghan chcą zrezygnować pełnienia ważnych ról w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej.

Elton John wydał oświadczenie w sprawie księcia Harry'ego i księżnej Meghan
Elton John wydał oświadczenie w sprawie księcia Harry'ego i księżnej MeghanKevork Djansezian/NBCGetty Images

Przypomnijmy, że 8 stycznia para książęca zdecydowała, że zrzeka się ważnych funkcji w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej. Dodatkowo Meghan i Harry zdecydowali, że będą pracować i staną się niezależni finansowo.

"Planujemy dzielić nasz czas między Zjednoczone Królestwo i Amerykę Północną, wciąż honorując nasze obowiązki względem Królowej, Commonwealthu i naszych protektorów" - brzmiało oficjalne oświadczenie.

Krótko po zaskakującej decyzji gazeta "Daily Mirror" podała, że książęca para konsultowała swoją decyzję z Eltonem Johnem. Przedstawiciel gwiazdy w komentarzu dla "The New York Post" stwierdził jednak, że rezygnacja była dla niego tak samo niespodziewana jak dla innych.

Fani Eltona Johna na koncercie w Krakowie
Elton John w Krakowie
Elton John w Krakowie
Publika na koncercie Eltona Johna w Krakowie
+18

"Pierwszy momentem, gdy Elton usłyszał o planach Harry'ego i Meghan, było ich oświadczenie na Instagramie" - czytamy.

Przedstawiciel Johna dodał, że życzy Harry'emu i Meghan wszystkiego najlepszego i w pełni wspiera swoich przyjaciół.

Elton John utrzymuje bardzo bliskie stosunki z rodziną królewską. W zeszłym roku Harry i Meghan wraz ze swoim synem Archiem zostali zaproszeni do jego posiadłości w południowej Francji. Muzyk wielokrotnie powtarzał, że odczuwa "głębokie poczucie obowiązku ochrony Harry'ego i jego rodziny przed niepotrzebną ingerencją mediów, które przyczyniły się do śmierci księżnej Diany.

Książę Harry i księżna Meghan
Książę Harry i księżna MeghanMax Mumby/IndigoGetty Images
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas