Reklama

Ellie Goulding nagrała piosenkę do nowego Bonda?

Ellie Goulding po raz kolejny zasugerowała w sieci, że to ona nagrała piosenkę do "Spectre", nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Choć informacje na temat stworzenia przez Ellie Goulding utworu do "Spectre" nie zostały potwierdzone, wiele wskazuje na to, że to właśnie brytyjska wokalistka poszła w ślady Adele i nagrała "bondowską" piosenkę.

Reklama

Wcześniej 28-letnia gwiazda wywołała poruszenie, zamieszczając tożsamy z tytułem filmu wpis na swoim Twitterze. Teraz Ellie Goulding opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym wybiega z kultowego londyńskiego studia Abbey Road. Tego samego, w którym oscarową piosenkę "Skyfall" (z poprzedniego filmu o Jamesie Bondzie) nagrywała Adele.

Od jakiegoś czasu media snują spekulacje na temat artystów, którzy mogliby nagrać piosenkę do "Spectre". Wśród tych typów znalazł się m.in. Sam Smith, który jednak zaprzeczył informacjom na temat swojego udziału w przedsięwzięciu.

W nowym filmie o przygodach agenta 007 w rolę Jamesa Bonda ponownie wcieli się Daniel Craig. Obraz w reżyserii Sama Mendesa trafi do kin 6 listopada.

Mendes potwierdził ostatnio, że ścieżka dźwiękowa do "Spectre" jest już gotowa, a nazwisko artysty, który odpowiada za piosenkę do filmu zostanie wkrótce ujawnione.

"Mogę powiedzieć, że piosenka została już nagrana, jest fantastyczna i jestem tym bardzo podekscytowany" - mówił Mendes w wywiadzie dla BBC News.

Zobacz, jakie są typy bukmacherskie na temat autora "bondowskiej" piosenki do "Spectre":

Czytaj także:

James Bond: 007 najlepszych piosenek

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ellie Goulding | Adele | James Bond

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje