Reklama

Ekipa z pierwszym animowanym klipem. Zobacz teledysk "Na zajawce" i sprawdź tekst

Do sieci trafił animowany teledysk "Na zajawce" Ekipy, którą tworzą popularni youtuberzy z Frizem na czele. To kolejny numer promujący ich debiutancki album "Sezon 3". W ciągu sześciu miesięcy nad produkcją pracowało niemal 60 osób.

Do sieci trafił animowany teledysk "Na zajawce" Ekipy, którą tworzą popularni youtuberzy z Frizem na czele. To kolejny numer promujący ich debiutancki album "Sezon 3". W ciągu sześciu miesięcy nad produkcją pracowało niemal 60 osób.
Na czele Ekipy stoi Friz /Artur Barbarowski /East News

Wszystko zaczęło się od krakowskiego youtubera, 24-letniego obecnie Karola Wiśniewskiego, w internecie znanego jako Friz (sprawdź!). 

Startował on od filmików o tematyce gamingowej, a ogromną popularność przyniósł mu cykl materiałów z prankami i oryginalnymi wyzwaniami.

Vloger zgromadził wokół siebie grupę zaprzyjaźnionych influencerów, zwaną Ekipą (sprawdź!), która w 2020 podbiła polski YouTube. Niedawno rozpoczął się trzeci sezon projektu, któremu towarzyszy debiutancki album "Sezon 3". Ich teledyski (zobacz!) błyskawicznie podbiły sieć. Największym hitem jest "3kipa" (ponad 75 mln odsłon), a po kilkanaście-kilkadziesiąt mln odtworzeń mają również m.in. "Chill", "Zayebiście", "Zygzak" (feat. Jacuś) czy "Napad na bank" z Roksaną "Roxie" Węgiel.

Reklama

Za produkcję większości utworów odpowiada Donatan, pełniący rolę producenta wykonawczego projektu.

Teraz do sieci trafił teledysk "Na zajawce" wyprodukowany przez Pigeon Pictures i zrealizowany nowatorsko przez Pigeon Studio. Klip łączy trzy rodzaje animacji - cutoutową, poklatkową i 3D. W ciągu sześciu miesięcy nad produkcją pracowało niemal 60 osób. Reżyserami klipu są Rafał Blecharz i Sławek Wydra, kierownikiem produkcji jest Dawid Gaweł.

Po katastrofie spowodowanej upadkiem radioaktywnego meteorytu, świat znajduje się pod wodą. Członkowie Ekipy przetrwali apokalipsę, jednak nie bez szwanku - w wyniku intensywnego promieniowania przeistoczyli się w... dinozaury. Teraz przemierzają dno zalanej planety w ogromnym sowieckim robocie o wyglądzie zawodnika sumo. Do jego wnętrza przed katastrofą zdążyli przenieść wszystko, co daje im tytułową zajawkę: pełnowymiarowe boisko piłkarskie, olbrzymie terrarium, pierwszy dom Ekipy.

Sprawdź tekst piosenki "Na zajawce" w serwisie Tekściory.pl!

Ekipa i "Sezon 3" - "idealny scenariusz beztroskiego życia"

"Pop-trapowy rollercoaster i idealny scenariusz beztroskiego życia" - tak zapowiadano debiutancki album Ekipy. Na płycie rap łączy się z balladowym rytmem współczesnego R&B i kobiecymi partiami wokalnymi. W nowoczesnych produkcjach pojawiają się obecne tendencje panujące we współczesnym popie, takie jak trap, future-r'n'b czy UK hardcore.

Ekipa i płyta "Sezon 3" - szczegółowa tracklista:

1. "3KIPA"
2. "ZAEBYŚCIE" (feat. Qry)
3. "Napad na bank" (feat. Roxie)
4. "Chill"
5. "Ja to tak czuję" (feat. B.R.O)
6. "Sen"
7. "Selfmade"
8. "Na zajawce"
9. "Uśmiech"
10. "Do fury"
11. "Zygzak" (feat. Jacuś)
12. "Influencer Party Hard"
13. "Dobry Mood".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Entourage | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy