Reklama

Reklama

Edyta Górniak w duecie z Ewą Farną

Edyta Górniak na jubileusz 25-lecia kariery przygotowuje sporo niespodzianek w ramach koncertowej "LoVe 2 LoVe". Ważnym elementem będą zaskakujące duety gwiazdy z innymi wykonawcami. Wokalistka potwierdziła, że w jednym z nich wystąpi z Ewą Farną.

Edyta Górniak szykuje niespodzianki na trasie koncertowej

Farna została zaproszona do duetu przez Facebooka:

"Chciałabym zapytać Cię - czy zgodzisz się zaśpiewać ze mną Duet podczas moich 25. urodzin na trasie "LoVe 2 LoVe"? Call me" - napisała Górniak.

W programie "Dzień Dobry Wakacje" wokalistka zdradziła, że Ewa Farna zgodziła się na propozycję. Obecnie trwają poszukiwania daty, na której wokalistki mogą wspólnie zaśpiewać. Co ważne, pochodząca z Czech gwiazda wykona jeden z utworów z repertuaru Górniak:

Reklama

"Chciałabym, żeby to były utwory z mojego repertuaru, które wybiorą sobie moi goście. Fani namawiają Ewę, żeby zaśpiewała ‘To nie ja’" - zdradza Górniak.

Ponadto wokalistka przyznała, że na scenie obok niej pojawi się też zespół Sweet Noise. Wraz z grupą zostanie wykonany utwór "Ich nigdy nie było".

Edyta Góniak o duecie z Farną i Sweet Noise:

"LoVe 2 LoVe" będzie pierwszą trasą koncertową Górniak od 16 lat. Odbędzie się 10 koncertów w amfiteatrach i halach widowiskowych. Wokalistka szykuje przekrojowym materiał z 25 lat. Pojawią się więc utwory najstarsze oraz te z najnowszej płyty, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Edyta Górniak o trasie koncertowej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje