Reklama

Edyta Górniak pisała do Viki Gabor przed Eurowizją Junior. "Czułam, że tak będzie"

Edyta Górniak zdradziła, że wysłała kilka wiadomości do Viki Gabor przed jej występem na Eurowizji Junior 2019. Co napisała?

Edyta Górniak jest zachwycona talentem Viki Gabor

Wiktoria "Viki" Gabor to 12-letnia wokalistka mieszkająca w Krakowie. 

Reklama

Szerszej publiczności dała się poznać w drugiej edycji "The Voice Kids", gdzie pod opieką BaronaTomsona doszła do finału.

29 września wygrała finałowy odcinek "Szansy na sukces". Po pokonaniu 12-letniej Gabrieli Katzer i 11-letniej Nikoli Fiedor została wybrana reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2019.

Podczas konkursu Viki Gabor wykonała piosenkę "Superhero", która zapewniła jej zwycięstwo.

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl Edyta Górniak zdradziła, że kontaktowała się z Viki przed Eurowizją Junior. "Ja się cieszę, że poznałam Viki, bo ja do niej pisałam w dniu, kiedy występowała na dziecięcej Eurowizji. Napisałam jej, że dzisiaj będzie jej wieczór, że wygra. Czułam, że tak będzie" - wyznała.

"Moja przepowiednia się sprawdziła, więc napisałam jej: "A nie mówiłam?". Ona podziękowała mi bardzo miło. Podeszłyśmy do siebie, ona była lekko speszona" - opowiadała dalej.

Górniak jest zachwycona młodą piosenkarką. "Bardzo grzeczna, śliczna i pięknie śpiewa. Poznałam jej mamę. Żałuję, że nie było więcej czasu, bo chciałyśmy pogadać, porobić sobie zdjęcia z fanami. Wszystko tak szybko przebiegło" - mówiła po nagraniach programu "Jaka to melodia". 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: eurowizja junior | Edyta Górniak | Viki Gabor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje