Reklama

Edyta Górniak o Mai Sablewskiej. Padły mocne słowa

Maja Sablewska była menedżerką Edyty Górniak dekadę temu. Jednak stosunki między kobietami wciąż pozostają napięte.

Edyta Górniak opowiedziała o konflikcie z Mają Sablewską

23 stycznia 2011 roku pojawiło się oświadczenie, że Edyta Górniak "zrezygnowała z obsługi managerskiej Pani Mai Sablewskiej".

Reklama

"Decyzja, jaką podjęłam, jest spowodowana intensywnością moich planów zawodowych przyjętych dla roku 2011 jeszcze przed jego rozpoczęciem" - tłumaczyła piosenkarka. Edyta Górniak (sprawdź!) przekonywała, że zdecydowała się zwolnić Maję Sablewską, gdyż "dla realizacji planów wymagać musi pełnego zaangażowania i dyspozycyjności".

Po tej sytuacji między kobietami wybuchł konflikt. "To zostało rozwiązane w nieprofesjonalny sposób" - tak o zawodowym rozstaniu z Edytą Górniak mówiła Sablewska. "Nie chcę się nad tym rozczulać, ja ją szanuję - jako artystkę i jako człowieka. Nie mam jej tego za złe absolutnie" - zapewniała wtedy.

Z czasem jednak media donosiły o kolejnych niesnaskach. Teraz Edyta Górniak w rozmowie z "Faktem" zdecydowała się wypowiedzieć na ten temat. Reporter, Filip Borowiak, wspomniał, że często, gdy widzi wywiady z Mają Sablewską, kobieta opowiada właśnie o pracy z piosenkarką.

"Trochę się dziwię, a trochę nie. Rozumiem, że niewiele więcej się wydarzyło w życiu tej osoby, jeśli cały czas to jest taki gorący temat. Te wypowiedzi zostawiam zwykle bez komentarza, bo mogłabym powiedzieć tylko jedno: niech się Maja cieszy, że nie spotkałyśmy się w sądzie. Za te wszystkie fikcyjne informacje, które ona podaje" - skomentowała Górniak.

"Trzeba mieć dobrą pamięć, jak się chce kłamać. Życzę jej jak najlepiej, niech będzie zdrowa, bezpieczna, niech wszystko jej się układa w życiu tak, jak zaplanuje, natomiast fajnie, jakby się skupiła już po prostu na innych rzeczach" - dodała.

Sablewska po rozstaniu z Górniak (wcześniej opiekowała się m.in. Dodą i Mariną Łuczenko) została jurorką w programie "X Factor" (2011). Później prowadziła swoje programy "Sablewskiej sposób na modę" i "Sablewska od tyłu".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje