Ed Sheeran ma 2-letnią sobowtórkę?

​W sieci furorę robi zdjęcie pewnej dwulatki, która, zdaniem internautów, do złudzenia przypomina brytyjskiego wokalistę, Eda Sheerana. Zamieszanie skomentowała matka dziewczynki.

Czy Ed Sheeran spotka się ze swoją sobowtórką?

Zdjęcie Isly Walton, bo tak nazywa się dziewczynka, wzbudziło spore zainteresowanie w mediach społecznościowych i obiegło sieć.

Reklama

"Dlaczego to dziecko jest bardziej podobne do Eda Sheerana niż Ed Sheeran?" - spytał ktoś na Twitterze.

Popularność zdjęcia skomentowała Zoe Walton, czyli matka małej sobowtórki Sheerana. "Nie mogę uwierzyć, jakim wiralem to się stało" - napisała kobieta na Twitterze.

Dodała, że ma nadzieję, iż "pewnego dnia" wokalista zechce skontaktować się z jej córką, która w maju skończy trzy latka.

W rozmowie z BuzzFeed News Zoe Walton przyznała, że już od jakiegoś czasu spotyka się z podobnymi komentarzami. "Dostawałam już opinie od naszej rodziny, że wygląda jak Ed Sheeran, a w zeszłym tygodniu postanowiliśmy opublikować zdjęcie w sieci" - mówiła.

Oprócz Isly, Zoe ma także 5-letniego syna, Alfie, ale ten nie przypomina brytyjskiego gwiazdora. 

Przypomnijmy, że Ed Sheeran promuje obecnie swój nowy album zatytułowany "÷". Płyta ukazała się 3 marca i cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. 

Dwa pierwsze single "Shape Of You" i "Castle On The Hill" pobiły w Polsce rekord utworów najczęściej odtwarzanych w ciągu jednego dnia w serwisie Spotify.

Sprawdź tekst utworu "Shape Of You" w serwisie Teksciory.pl!

Obejrzyj teledysk "Castle On The Hill" w serwisie Teksciory.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Ed Sheeran

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje