Reklama

Drake i Rihanna w hołdzie zmarłej fance

Drake i Rihanna oddali cześć jednej ze swoich młodych fanek, która przegrała walkę z rakiem.

Drake i Rihanna oddali hołd zmarłej fance

Megan Flores, 16-letnia fanka, która w tym roku poznała gwiazdy dzięki fundacji Make-A-Wish, zmarła w sobotę 9 lipca.

Reklama

"Odpoczywaj w pokoju, mój aniołku. Wiem, że niebo dzisiaj świętuje" - napisał na Instagramie Drake. "Dziękuję za te chwile i emocje, które dzieliliśmy. Miałem szczęście, że mogłem cię poznać w tym życiu.”

Rihanna również odniosła się do śmierci fanki. Napisała: "Miałam przyjemność poznać prawdziwego anioła na ziemi. Po moim koncercie w Miami Drake'em przedstawił mnie Megan. Bardzo zainspirowała mnie jej siła i podejście do życia. Była tak nieustraszona i miła" - zdradziła wokalistka.

Piosenkarka ujawniła, że utrzymywał kontakt z Megan poprzez media społecznościowe. "To przykre, mieć świadomość, że już nie będę mogła wysłać ci prywatnej wiadomości. Zawsze czekał na mnie uśmiech z twojej strony! Rozjaśniałaś każdy dzień! Odpoczywaj dziecinko! Będziemy za tobą tęsknić! - zakończyła Rihanna.

Megan, która walczyła z nowotworem była podekscytowana spotkaniem z muzykami. "Najlepszy dzień mojego życia! Poznałam miłość mojego życia!" - podpisała zdjęcie, które przedstawia ją i Drake’a. "Był taki słodki i twardo stąpający po ziemi. Podarował mnie i mojej rodzinie ubrania marki OV".

Drake zadedykował Megan swój najnowszy album "Views".

Sprawdź tekst utworu "Work" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Drake | Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama