Dominika Gawęda (Blue Cafe): Miałam chwile słabości

"To było jak rzut na głęboką wodę. Musiałam od razu dać z siebie wszystko" - mówi o swoich początkach w Blue Cafe Dominika Gawęda, która obecnie świętuje swoje 10-lecie z tym zespołem.

Dominika Gawęda od 10 lat w Blue Cafe

"Te początki były najtrudniejsze. Nie było czasu żeby się powoli wdrażać, musiałam bardzo szybko dojrzeć i stanąć na wysokości zadania" - wspomina Dominika Gawęda w programie "20m2 Łukasza".

Reklama

W pierwszy dzień 2006 roku w programie "Szansa na sukces" ogłoszono, że to Dominika Gawęda zastąpi Tatianę Okupnik i zostanie nowym głosem zespołu Blue Cafe. Na przesłuchania do konkursu zgłosiło się ponad 400 osób. Do drugiego etapu zakwalifikowano osiem wokalistek.

"[Najtrudniejsze było] to wdrażanie się w ten cały świat, o którym tak naprawdę nie miałam pojęcia. (...) Bardzo marzyłam o śpiewaniu. Nie miałam chwili zwątpienia, ale miałam chwile słabości, które mijały" - opowiada teraz wokalistka.

Dominika Gawęda wcześniej była finalistką trzeciej edycji programu "Droga do gwiazd". W 2004 roku wzięła także udział w eliminacjach do "Idola", w którym przeszła do drugiego etapu, nie znajdując się jednak w półfinale.

Dowiedz się więcej na temat: Blue Cafe | Dominika Gawęda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje