Reklama

Doda zagra w serialu "Daleko od noszy"?

Czyżby kariera aktorka Dody nabierała tempa? "Fakt" podaje, że wokalistkę zobaczymy w popularnym serialu "Daleko od noszy".

Doda zagra w serialu?

Doda ma na koncie epizod w filmie Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni". Podkładała też głos Abby w animowanym filmie "Asterix i wikingowie".

Reklama

Występuje też w teatrze u Tomasza Karolaka w spektaklu "Słownik ptaszków polskich".

Niedawno wokalistka zapowiedziała, że pojawi się w trzeciej części "Pitbulla". Na razie w drugiej - "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" - wraz z grupą Virgin wykonuje promocyjny utwór "Niebezpieczna kobieta".

Sprawdź tekst utworu "Niebezpieczna kobieta" w serwisie Teksciory.pl!

"Premiera będzie za rok, jeszcze się zdążę nachwalić. Chce sobie zostawić jeszcze trochę czasu na to. Nie ma sensu dzielić skóry na niedźwiedziu" - mówiła Doda o swoim udziale w trzecim "Pitbullu".

Wcześniej prawdopodobnie pojawi się na małym ekranie w serialu "Daleko od noszy". "Fakt" twierdzi, że wokalistka otrzymała ofertę stałej pracy w sitcomie Polsatu.

Tabloid podaje, że bohaterka grana przez Dodę ma się pojawić pod koniec nowej serii, która pokazana zostanie najwcześniej wiosną 2017 roku. "Doda pojawiła się na planie tylko raz, ale zrobiła bardzo dobre wrażenie" - mówi informator "Faktu".

Wszystko o "Daleko od noszy" w serwisie ŚwiatSeriali.pl!

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Daleko od noszy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje