Reklama

Do "Mam talent" przygotowywali się w oborze. Gdy zaśpiewali, jurorzy zaczęli płakać

Ich śpiew juror "Mam talent" porównał do "niebiańskich głosów". Zanim zaczęli występ ujawnili, że swoje próby przeprowadzali w oborze. Występ tego chóry podbił sieć. Posłuchajcie sami!

Ich śpiew juror "Mam talent" porównał do "niebiańskich głosów". Zanim zaczęli występ ujawnili, że swoje próby przeprowadzali w oborze. Występ tego chóry podbił sieć. Posłuchajcie sami!
Simon Cowell i Bruno Tonioli byli pod wrażeniem chóru w "Mam talent" /ITV /

Johns' Boys to chór z Walii założony na cześć kompozytorów Johna Tudora Daviesa i Johna Glyna Williamsa. W 2016 roku BBC uznało Johns' Boys za najlepszy chór w całej Wielkiej Brytanii.

W 2023 roku członkowie grupy uznali jednak, że chcieliby nieco zwiększyć swoją popularność. Zgłosili się więc do "Mam talent". "Próby robimy, co niedzielę w oborze" - mówił jeden z chórzystów, czym zaskoczył publiczność.

Zapytani przez Simona Cowella, czy mogą wygrać, odpowiedzieli bez chwili zastanowienia, że mogą to zrobić.

Reklama

Doprowadzili jurorów do łez. W "Mam talent" nazwali ich głosami z niebios

Chór wykonał na scenie utwór "Biblical" Caluma Scotta i wprawił jurorów programu w osłupienie. Już w trakcie występu Bruno Tonioli miał łzy w oczach. Gdy wokaliści skończyli śpiewać, otrzymali owacje na stojąco.

"Chciałem wam jedynie powiedzieć, że połączenie waszych głosów, równowaga, harmonie - to było boskie. Czułem się jak w muzycznym niebie. Perfekcja" - komentował Tonioli.

"Uwielbiam waszą aranżację, była naprawdę potężna, brzmieliście naprawdę solidnie, świetne przesłuchanie. Dobra robota" - dodała Alesha Dixon.

"Odkąd dowiedziałam się, że jesteście z Walii, wiedziałam, że będę płakać. To było wyjątkowe i wciąż myślę o waszych próbach w oborze" - przyznała Amanda Holden.

"Zaczęliście od świetnego wprowadzenia, znakomicie dobraliście piosenkę. Mieliśmy tu wiele chórów, ale nikt nie miał tego wyjątkowego momentu, aż do teraz" - podsumował Simon Cowell.

W ciągu pół roku nagranie z chórzystami w "Mam talent" zdobyło 2,2 miliony wyświetleń. Po przejściu jednogłośnie do kolejnego etapu Johns' Boys zakończyli swoją przygodę z programem na półfinale.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Simon Cowell | Bruno Tonioli
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy