Reklama

DJ Shadow i Run The Jewels: Bójka polityków w klipie "Nobody Speak"

24 sierpnia w sieci pojawił się najnowszy teledysk DJ-a Shadowa do utworu "Nobody Speak", który jest wynikiem współpracy z raperami z Run The Jewels.

Run The Jewels wystąpili w nowym klipie DJ-a Shadowa

W serwisie Youtube, pojawił się najnowszy klip amerykańskiego DJ-a, do piosenki "Nobody Speak". W utworze jako goście wystąpili nowojorscy raperzy z Run the Jewels.

Reklama

Reżyserem wideo jest Sam Pilling. Obraz ma wyraźny wydźwięk polityczny. Politycy siedzący przy okrągłym stole, początkowo spokojni, zaczynają kłótnię, która doprowadza do całkowitego chaosu w zajmowanym przez nich pomieszczeniu. Na koniec jeden z mężczyzn unosi amerykańską flagę i zaczyna posługiwać się nią jak mieczem, atakując swojego głównego przeciwnika w debacie.

Klip nawiązuje do politycznego zamieszania w Stanach Zjednoczonych i nadchodzących wyborów w tym kraju. Killer Mike w specjalnym oświadczeniu napisał, że bardzo chętnie w takiej sytuacji zobaczyłby dwóch rywali do fotelu prezydenta USA - Hillary ClintonDonalda Trumpa. Dodał również, że jego zdaniem z tej potyczki Clinton wyszłaby zwycięsko.

"Nobody Speak" pochodzi z piątego albumu studyjnego DJ-a Shadow, który pojawił się w sprzedaży 24 czerwca 2016 roku.

Zobacz teledysk "Nobody Speak":

Sprawdź tekst utworu "Nobody Speak" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: DJ Shadow | Run the Jewels

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje