Reklama

Reklama

"Disco Weekend z Blondi": Groźny wypadek na planie! Edyta Folwarska trafiła na ostry dyżur do szpitala!

Edyta Folwarska i Maciej Smoliński przeżyli chwile grozy na planie zdjęciowym najnowszego odcinka "Disco Weekend z Blondi". Ulegli poważnemu wypadkowi, a prezenterka wylądowała w szpitalu na ostrym dyżurze. Zdarzenie zarejestrowały kamery Polo TV!

Edyta Folwarska mocno ucierpiała na planie programu "Disco Weekend z Blondi"

W programie "Disco Weekend z Blondi" gościły Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska z zespołu Topky, wcześniej występujące w grupie Top Girls. Dziewczyny poznawały Warszawę na nowo i odnajdowały miejsca, w których najpopularniejsze zespoły nagrywały swoje teledyski.

"Chciałem abyśmy przyspieszyli tempa, bo Edyta się ociągała w chodzeniu, więc powiedziałem, by wskoczyła mi na barana. Zrobiła to. Tylko że... nie dałem rady jej utrzymać i się wywróciliśmy" - opowiada Maciej Smoliński, który prowadzi program Polo TV w parze z Edytą Folwarską.

Reklama

"Darł się na mnie, że jestem za gruba, a ja ważę tylko 50 kg. W każdym razie zamortyzowałam upadek kolanem. Mam krwiaka kaletki i powinnam chodzić o kulach, Maciej tylko pozdzierał dłonie a ja o mały włos a skończyłabym z nogą w gipsie" - dodaje Folwarska.

Prezenterzy nie mają do siebie pretensji, a nawet śmieją się ze swojej niezdarności. Cały wypadek zarejestrowały kamery, więc będziecie mogli go obejrzeć w najbliższy piątek o godzinie 17 na antenie Polo TV.

"Co oni zrobili? Co za gamonie, wciąż nie wiem jakim cudem zaliczyli takiego dzwona" - śmieje się Paula Karpowicz.

Kim są Topky?

Wokalistki, które jeszcze niedawno tworzyły jeden z najpopularniejszych zespołów w świecie disco polo, czyli Top Girls, po rozstaniu z Justyną Lubas zdecydowały o utworzeniu nowej grupy. W skład duetu Topky weszły Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska.

Debiutancki singel "Szpile" w ciągu miesiąca od premiery zanotował ponad 2 mln odsłon.

Sprawdź tekst piosenki "Szpile" w serwisie Tekściory.pl!

Za realizację klipu odpowiada Studio Powidok, a u boku wokalistek pojawili się tancerze z Grupy Next Tomasza Barańskiego.

Dodajmy, że pod koniec października premierę będzie miał drugi utwór Topky - "Bez wad". Do zespołu dołączył też "rodzynek" - DJ Kris.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne