Reklama

Reklama

"Disco Weekend z Blondi": Edyta Folwarska i Etna na polowaniu w lumpeksie

Nazywana "królową disco polo" Etna pojawiła się w lumpeksie, gdzie spotkała się z ekipą programu "Disco Weekend z Blondi".

Nazywana "królową disco polo" Etna pojawiła się w lumpeksie, gdzie spotkała się z ekipą programu "Disco Weekend z Blondi".
Etna, Edyta Folwarska i Maciej Smoliński w programie "Disco Weekend z Blondi" /Polo TV

Etna (posłuchaj!) ma w domu kolekcję okularów o wartości ponad trzydziestu tysięcy złotych, ale na ciuchach nie lubi przepłacać. Ekipa programu "Disco Weekend z Blondi" w Polo TV spotkała "królową disco polo" w lumpeksie.

"Za trzydzieści złotych kupiłam: sukienkę, kombinezon i ciuchy dla syna" - cieszy się wokalistka.

Wraz z prezenterami Polo TV Edytą Folwarską i Maćkiem Smolińskim podjęła wyzwanie, by znaleźć kreacje na wesele do trzystu złotych.

Reklama

"To były niesamowite emocje. Już na dziesięć minut przed otwarciem lumpeksu czekała przed nim ogromna kolejka. Już to rozumiem, każdy chciał wyłapać najlepsze rzeczy. Ja kupiłam bluzkę za pięć złotych" - mówi Folwarska.

"A ja dres i t-shirt za piętnaście złotych. Nie ma się czego wstydzić" - podkreśla Smoliński.

Najbliższy odcinek programu "Disco Weekend z Blondi" w piątek o godzinie 17 w Polo TV.

Kim jest Etna?

Pod tym pseudonimem kryje się Joanna Kaczanowska, jedna z najpopularniejszych gwiazd disco polo.

Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w roku 2002 wydając debiutancki album "Lawa". W 2009 roku została prowadzącą programu "Vipo - Disco Hity" na antenie Telewizji Silesia (TVS).

Największą popularnością cieszą się piosenki "Rolnik" (ponad 10 mln odsłon - zobacz!), "Maminsynek" (9,4 mln - zobacz!), "Misiak" (4,9 mln - sprawdź!), "Milioner" (4 mln - sprawdź!), "Niewolnica" (2,2 mln) i "Tylko z tobą" (2 mln). Do klipu "Dziadek" z 2009 r. Etna zaprosiła Bohdana Łazukę. Był to wówczas najdroższy teledysk w historii disco polo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL