Reklama

Die Toten Hosen o Ich Troje

Na trzy koncerty w listopadzie do naszego kraju przyjeżdża popularna niemiecka grupa Die Toten Hosen. Zespół promował będzie w Polsce nową płytę, zatytułowaną "Zuruck Zum Gluck" która premierę miała 11 października. Z tej okazji Breiti, gitarzysta grupy, rozmawiał z INTERIA.PL między innymi o... zespole Ich Troje.

Jak wszyscy pamiętamy, grupa Michała Wiśniewskiego stała się znana szerszej publiczności dzięki piosence "A wszystko to", która jest przeróbką nagrania "Alles Aus Liebe" z repertuaru właśnie Die Toten Hosen.

Reklama

- To było dla nas zaskakujące, jak duży sukces odniosła ta piosenka. Bo gdy myśmy ją nagrali, wydawało nam się, że będzie to ogromny przebój w Niemczech. A nie był (śmiech) - powiedział nam Breiti.

- Wydaje mi się, że na niemieckiej liście przebojów "Alles Aus Liebe" doszło może do pozycji 37., czy coś koło tego. Szczerze mówiąc byliśmy bardzo zawiedzeni jej kiepskim wynikiem. Dlatego fakt, że stała się ona aż tak popularna w Polsce naprawdę nas zaskoczył - przyznaje gitarzysta w wywiadzie dla INTERIA.PL.

Breiti dodał, że "Alles Aus Liebe" ma również wersje w języku francuskim i angielskim, ale także one nie odniosły sukcesu.

Przeczytaj cały wywiad z Breitiem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Die Toten Hosen | gitarzysta | one | Toten Hosen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje