Reklama

Reklama

Demi Lovato opuściła szpital. Wokalistka rozpoczęła terapię

Amerykańskie media donoszą, że Demi Lovato opuściła szpital i rozpoczęła terapię odwykową. Wokalistka pod koniec lipca trafiła pod opiekę lekarzy po przedawkowaniu.

Demi Lovato rozpoczęła odwyk

Demi Lovato 24 lipca została przewieziona do szpitala po tym, jak została znaleziona nieprzytomna w swoim domu.

W placówce podano jej nalokson - opioid stosowany m.in. w leczeniu zatruć narkotykami.  Pod opieką lekarzy wokalistka dochodziła do siebie przez prawie dwa tygodnie. 5 sierpnia Lovato przerwała milczenie, podziękowała fanom za wsparcie i zapowiedziała walkę ze swoimi słabościami.  

"Zawsze byłam transparentna o mojej podróży z uzależnieniem. Tego co się nauczyłam, że ta choroba nie jest czymś, co znika lub łagodnieje z czasem. To coś, z czym muszę wciąż walczyć i jeszcze mi się to nie udało" - napisała wokalistka.

Reklama

Według magazynu "People" Lovato opublikowała wiadomość do fanów już po wyjściu ze szpitala. Ten miała opuścić 4 sierpnia, a następnie udać się do kliniki odwykowej.

"Demi opuściła szpital w miniony weekend. Otrzyma odpowiednią opiekę w klinice odwykowej. Rodzina i przyjaciele wspierają ją w trzeźwości. Chcą dla Demi wszystkiego, co najlepsze. Ma przed sobą długą drogę, ale z pomocą miłości, jej podróż może okazać się przełomowa" - czytamy.

Dodajmy, że na przełomie 2010 i 2011 roku Lovato przebywała w ośrodku odwykowym, gdzie trafiła w związku z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków oraz zaburzeniami odżywiania.

W dokumencie "Demi Lovato: Simply Complicated" wokalistka przyznała, że ten sposób terapii nie przyniósł dobrych efektów. "Wymykałam się, aby brać, fałszowałam testy narkotykowe i okłamywałam ludzi" - opowiadała, przyznając, że nie potrafiła funkcjonować nie będąc na haju. 

Demi Lovato o powrocie do nałogów poinformowała swoich fanów w czerwcu tego roku (wcześniej żyła w trzeźwości przez sześć lat) w piosence "Sober".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje