Reklama

Demi Lovato: Odwyk pomógł zerwać jej z łatką Disneya

Amerykańska gwiazda po raz kolejny wypowiedziała się na temat swoich przeszłych problemów z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Według Lovato odwyk pomógł jej nie tylko wyjść z nałogów, ale także zerwać z disneyowskim wizerunkiem.

Demi Lovato dostrzega pozytywy swojego odwyku

Wokalistka przygodę z show-biznesem rozpoczęła od zagrania w filmach "Camp Rock" i "Camp Rock 2", w których wystąpiła wraz z Jonas Brothers. Kariera robiona od najmłodszych lat wpędziła gwiazdę w poważne tarapaty.

Reklama

Lovato w związku z intensywną pracą miała problemy z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Cierpiała również na zaburzenia odżywiania.

W wywiadzie dla "The Calgary Herald" Lovato stwierdziła, że jej przygoda z Disneyem zakończyła się i tak lekko, w porównaniu do innych artystów.

"Dla mnie przejście było łatwiejsze, bo nie musiałam zrywać z żadną formą narzuconą przez Disneya" - przyznała.

Wokalistka dodała również, że z zerwaniem dziecięcego wizerunku pomógł jej odwyk, na który trafiła w wieku 18 lat.

"Dużo łatwiej jest wyjść z pewnych ról, kiedy trafiasz na odwyk. W oczach opinii publicznej szybko wydoroślałam. Kiedy więc nadszedł odpowiedni czas, wypuściłam swoją muzykę. Myślę, że ludzie patrzą teraz na mnie inaczej" - dodała Lovato.

W tym roku Demi Lovato świętuje 4 lata trzeźwości. Obecnie promuje również płytę "Confident" (premiera listopad 2015 rok) na światowej trasie koncertowej.

Sprawdź tekst "Stone Cold" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama