Reklama

Reklama

David Guetta i Bebe Rexha wypuścili nowy przebój. Posłuchaj "I'm Good (Blue)"

Światowej sławy gwiazdy - David Guetta i Bebe Rexha - znów połączyły siły. Efektem ich pracy jest singel "I'm Good (Blue)".

Światowej sławy gwiazdy - David Guetta i Bebe Rexha - znów połączyły siły. Efektem ich pracy jest singel "I'm Good (Blue)".
Bebe Rexha nagrała nowy numer z Davidem Guettą /Dimitrios Kambouris /Getty Images

 "I'm Good (Blue)" łączy głęboki głos Bebe z taneczną energią. Piosenka już stała się hitem TikToka, gdzie zainspirowała 130 tysięcy filmików, które miały razem ponad 500 milionów odsłon. Na Youtube numer też wywołał falę entuzjastycznych reakcji.

Rexha i Guetta po raz pierwszy zaczęli pracować nad utworem pięć lat temu. Teraz, kiedy spowodował takie zamieszenie w sieci, w końcu ukazuje się oficjalnie.

Dla Guetty to kontynuacja bardzo dobrego okresu w jego karierze, kiedy to światło dzienne ujrzała chociażby nowoczesna przeróbka "Satisfaction" z Bennym Benassim czy parkietowy szlagier "Family Affair (Dance For Me)", który osiągnął ponad 10 milionów streamów od momentu wydania. Guetta niezmiennie dominuje na klubowej scenie, czego dowodem ostatnie przeboje "Don't You Worry" z Black Eyed Peas i Shakirą oraz podbijający światowe zestawienia "Crazy What Love Can Do", który ma już ponad 150 milionów odtworzeń, złoty status i obecnie 5. miejsce na liście singli w Wielkiej Brytanii.

Reklama

David Guetta jest jedynym DJ-em, który w tym roku doczekał się dwóch rezydencji na Ibizie - legendarnej "F*** Me I'm Famous" oraz "Future Rave" z Mortenem.

Wydając jeden niesamowity utwór za drugim, nie bez powodu David Guetta jest powszechnie uważany za największego twórcę muzyki tanecznej.

Kim jest Bebe Rexha?

Bebe Rexha karierę rozpoczęła jako autorka tekstów. Pisała dla największych gwiazd muzyki, m.in. Rihanny i Eminema, Seleny Gomez, Nikki Williams oraz Tinashe. Sukcesy na tym polu pozwoliły jej na start w roli wokalistki.

Rexha zdobyła rozgłos za sprawą debiutanckiej płyty "Expectations" z 2018 roku. Z albumu pochodzi przebój "I'm a Mess" i mający diamentowy status megahit "Meant to Be" z udziałem Florida Georgia Line. Piosenka pozostawała na szczycie Billboard Hot Country Songs przez rekordowe 50 kolejnych tygodni, co jest najlepszym wynikiem wśród kobiet-artystek.

Na tym jednak nie koniec sukcesów wokalistki. Bebe otrzymała dwie nominacje do Grammy, zgromadziła 4 miliardy odsłon na YouTube oraz 12 miliardów streamów. Jej druga, wydana w maju 2021 roku płyta "Better Mistakes" zawierała hit "Sacrifice".

Z Guettą Rexha pracowała już wcześniej przy utworach: "Say My Name" oraz "Hey Mama".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bebe Rexha | David Guetta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy