Reklama

​Daria Zawiałow: Zobacz teledysk "Nie dobiję się do ciebie"

Szykująca drugą płytę Daria Zawiałow zaprezentowała już teledysk do pierwszego singla "Nie dobiję się do ciebie".

Szykująca drugą płytę Daria Zawiałow zaprezentowała już teledysk do pierwszego singla "Nie dobiję się do ciebie".
Daria Zawiałow prezentuje nowy teledysk /AKPA

Druga płyta w dorobku Darii Zawiałow coraz bliżej. 

"Powoli kończymy prace nad drugą płytą. Wraz z Michałem Kushem, moim przyjacielem i producentem, zamknęliśmy tracklistę albumu. Teraz będziemy wszystko dopieszczać. Nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów, ale wiem już na pewno - to nie będzie kontynuacja ''A Kysz!'. Utwory, które znalazły się na moim debiutanckim albumie pisałam, mając 21 lat. W ciągu pięciu ostatnich lat zmieniłam się z nastolatki w kobietę, ale także rozwijałam się muzycznie i lirycznie. Razem z Michałem mamy różne, nowe fascynacje muzyczne. Płyta będzie odzwierciedleniem nas samych - idących do przodu. Jaka będzie? Na pewno dojrzalsza, nadal eklektyczna. Już niedługo pokażemy singel, który uchyli rąbka tajemnicy całości materiału" - zapowiadała Daria Zawiałow. 

Reklama

Teraz poznaliśmy pierwszy utwór promujący nadchodzący album - to "Nie dobiję się do ciebie".

Reżyserką teledysku i współautorką scenariusza (razem z Darią) jest Dominika Podczaska, która już od dłuższego czasu pracuje z wokalistką. Kręciła także klipy dla m.in. Marii Peszek i grupy Zakopower.

W teledysku wystąpiły tancerki z Egurrola Dance Studio: Julia Adamczyk, Paulina Kubicka, Dominika Wyrzykowska i Izabela Zarzycka.

Sprawdź tekst utworu "Nie dobiję się do ciebie" w serwisie Teksciory.pl!

"Warstwa liryczna opowiada o niestabilnej emocjonalnie dziewczynie, która toczy walkę z samą sobą. Podąża za mężczyzną, którego już dawno straciła, który jest dla niej nieosiągalny. Moja bohaterka jest tego świadoma, a mimo to uparcie idzie przed siebie. Jest zamknięta w swoim własnym labiryncie, balansuje pomiędzy rzeczywistością, a tym co nie istnieje naprawdę" - opowiada Daria Zawiałow.

"Teledysk zadziwiająco kontrastuje z żywą i pełną barw okładką i przenosi nas do miejsca rodem z serialu 'Stranger Things'. Jest mroczny i tajemniczy. Wraz z Dominiką Podczaską, reżyserką teledysku, starałyśmy się przenieść klimat piosenki na obrazek i oddać cały mrok, kryjący się za postacią bohaterki. Muszę przyznać, że po raz pierwszy realizowałyśmy mój scenariusz, dlatego tym bardziej jestem związana z tym klipem" - dodaje wokalistka.

O Darii Zawiałow od wielu miesięcy jest głośno. To wokalistka, która przywiązuje szczególną uwagę do tekstów oraz sposobu ich przekazywania. Dowodem na to mogą być śmiałe i pełne poetyckich wersów teksty oraz bogata aranżacja z elektronicznymi akcentami, które pojawiły się na jej poprzedniej płycie. Rok 2017 przyniósł ogromne zmiany w karierze młodej wokalistki. Debiutancki album "A Kysz!" został bardzo ciepło przyjęty przez rynek muzyczny w naszym kraju. Już w pierwszym tygodniu po premierze dotarł na sam szczyt list OLiS, a w efekcie zyskał status złotej płyty. 

Na początku 2018 roku Daria Zawiałow została nagrodzona dwoma Fryderykami w kategorii album roku - alternatywa oraz debiut roku. 

Za sukcesem muzycznym stoi nie tylko sama wokalistka, ale również jej bliski przyjaciel, wspomniany Michał Kush, który intensywnie pracował nad warstwą instrumentalną poprzedniego albumu. Bogata aranżacja to zasługa współpracy pomiędzy dwójką utalentowanych muzyków.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daria Zawiałow | teledyski | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy