Reklama

Reklama

​Daria Zawiałow kończy prace nad nową płytą. "Ekscytacja i stres"

Daria Zawiałow zdradziła, że kończy prace nad swoim drugim albumem, a wkrótce zaprezentuje pierwszy singel z płyty.

Daria Zawiałow zdradziła, że kończy prace nad swoim drugim albumem, a wkrótce zaprezentuje pierwszy singel z płyty.
Daria Zawiałow znów podbije listy przebojów? /Podlewski /AKPA

Druga płyta w dorobku Darii Zawiałow coraz bliżej. 

"Powoli kończymy prace nad drugą płytą. Wraz z Michałem Kushem, moim przyjacielem i producentem, zamknęliśmy tracklistę albumu. Teraz będziemy wszystko dopieszczać. Nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów, ale wiem już na pewno - to nie będzie kontynuacja ''A Kysz!'. Utwory, które znalazły się na moim debiutanckim albumie pisałam, mając 21 lat. W ciągu pięciu ostatnich lat zmieniłam się z nastolatki w kobietę, ale także rozwijałam się muzycznie i lirycznie. Razem z Michałem mamy różne, nowe fascynacje muzyczne. Płyta będzie odzwierciedleniem nas samych - idących do przodu. Jaka będzie? Na pewno dojrzalsza, nadal eklektyczna. Już niedługo pokażemy singel, który uchyli rąbka tajemnicy całości materiału" - mówi Daria Zawiałow. 

Reklama

O Darii Zawiałow od wielu miesięcy jest głośno. To wokalistka, która przywiązuje szczególną uwagę do tekstów oraz sposobu ich przekazywania. Dowodem na to mogą być śmiałe i pełne poetyckich wersów teksty oraz bogata aranżacja z elektronicznymi akcentami, które pojawiły się na jej poprzedniej płycie. Rok 2017 przyniósł ogromne zmiany w karierze młodej wokalistki. Debiutancki album "A Kysz!" został bardzo ciepło przyjęty przez rynek muzyczny w naszym kraju. Już w pierwszym tygodniu po premierze dotarł na sam szczyt list OLiS, a w efekcie zyskał status złotej płyty. 

Na początku 2018 roku Daria Zawiałow została nagrodzona dwoma Fryderykami w kategorii album roku - alternatywa oraz debiut roku. 

Za sukcesem muzycznym stoi nie tylko sama wokalistka, ale również jej bliski przyjaciel, wspomniany Michał Kush, który intensywnie pracował nad warstwą instrumentalną poprzedniego albumu. Bogata aranżacja to zasługa współpracy pomiędzy dwójką utalentowanych muzyków.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL