Reklama

Reklama

Daria Zawiałow i Sokół we wspólnym teledysku. Posłuchaj singla "Laura"

Daria Zawiałow przygotowała na koniec roku kilka niespodzianek. Jedną z nich jest nagrana z Sokołem "Laura". Do utworu powstał również teledysk.

Daria Zawiałow przygotowała na koniec roku kilka niespodzianek. Jedną z nich jest nagrana z Sokołem "Laura". Do utworu powstał również teledysk.
Daria Zawiałow nagrała utwór z Sokołem /AKPA

Przed zapowiedzianą krótką przerwą artystyczną, która ma nastąpić na początku przyszłego roku, Daria Zawiałow postanowiła zaserwować swoim fanom jeszcze kilka niespodzianek. 

Aktualnie wokalistka jest w trakcie trasy koncertowej "Metropolis... wojen nie będzie", która stanowi podsumowanie jej dotychczasowej drogi muzycznej oraz symboliczne pożegnanie ze sceną na kilka najbliższych miesięcy.

Daria Zawiałow, Sokół i "Laura"

Na koncertach fani mogli usłyszeć przedpremierowo utwór, który właśnie oficjalnie zapowiada nową, rozszerzoną wersję ostatniego albumu "Wojny i Noce". "Laura" - bo tak nazywa się singel promujący odświeżone wydawnictwo - to utwór nagrany wraz z legendą polskiego rapu, Sokołem.

Reklama

Do nowego singla powstał teledysk w reżyserii Nastki Gonery, odpowiedzialnej między innymi za teledysk Maty do utworu "Kiss Cam". Wideoklip jest metaforyczną opowieścią o toksycznym związku - o powrocie tytułowej bohaterki z zaświatów, która wraca na miejsce zbrodni, aby zemścić się na swoim zabójcy.

Dla Darii historia z klipu oraz miejsce, w którym był on nagrywany, stanowią pewną rodzaju klamrę wieńczącą projekt "Wojny i Noce". Pierwszym teledyskiem, który zwiastował trzeci album Zawiałow, był "Kaonashi" (reż. Daniel Jaroszek). Klip powstawał dokładnie w tym samym domu co "Laura", a przedstawiał on traumatyczną historię małżeńską, w której kobieta pada ofiarą przemocy ze strony swojego męża, ale mimo ogromnego strachu zbiera w sobie siłę, aby od niego odejść. W rolę małżonków wcieliła się Daria oraz Dawid Ogrodnik.

"Wojny i Noce (Deluxe)" - kiedy premiera?

"Wojny i Noce (Deluxe)" ukaże się na CD już 9 grudnia, a na dwóch, czerwonych winylach tydzień później. Oprócz "Laury" na "Wojny i Noce (Deluxe)" pojawi się jeszcze jeden premierowy utwór - "demo song". Na płycie znajdzie się także zapis magicznego wykonania na żywo utworu "Dreams" z repertuaru The Cranberries w duecie z Natalią Szroeder, a także singel "Batman" pochodzący z płyty Kukona - "Rough n’ Gentle".

Płyta "Wojny i Noce" zdążyła przynieść artystce Fryderyki w kategorii Artystka roku oraz Team kompozytorski roku. Z bestsellerowych "Wojen i Nocy" pochodzą takie hity jak "Za krótki sen" nagrany z Dawidem Podsiadło, "Metropolis" czy "Kaonashi". 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daria Zawiałow | Sokół

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy