Reklama

Reklama

"Czym chata bogata": Jak mieszka Zbyszek Perkowski (Focus)? Gwiazdor disco polo pokazał swój dom!

"Wariat i kawalarz" Zbigniew Perkowski, lider grupy Focus, wpuścił do swojego domu kamery stacji Disco Polo Music. Efekty możecie zobaczyć w kolejnym odcinku programu "Czym chata bogata - tak mieszkają gwiazdy disco polo"!

Na czele grupy Focus stoi Zbigniew Perkowski

W programie "Czym chata bogata", najsłynniejsze gwiazdy disco polo pokazują, jak mieszkają! W programie możemy zobaczyć przede wszystkim, jak wyglądają domy wielkich gwiazd. Dostajemy też wgląd do tego, jaki wystrój lubią gwiazdy, co kryją ich garderoby. Wokaliści często pokazują to, co dla nich najcenniejsze.

W najnowszym odcinku prowadzący Marcin Kotyński z kamerą pojawił się w domu Zbigniewa Perkowskiego, który stoi na czele pochodzącej z Białegostoku grupy Focus.

Zbigniew Perkowski (Focus) w programie "Czym chata bogata" - gdzie i kiedy oglądać?

"Dopóki mnie życie nie przybija, to jestem radosny. A nawet jak mnie przybija, to też staram się być radosny, bo co mi pozostało" - mówi ze śmiechem wokalista.

Reklama

Perkowski zwrócił się do prowadzącego, który również mieszkał w Białymstoku.

"Ponieważ niektórzy uciekają, niektórzy muszą zostać, żeby to miasto mogło funkcjonować. Także na wyjeździe powinieneś płacić jakiś podatek" - powiedział do Kotyńskiego.

Oglądaj w Disco Polo Music w każdą sobotę o godz. 14!

Zbigniew Perkowski i Focus - największe przeboje

Do najpopularniejszych utworów grupy Focus należą piosenki "Nigdy nie żałuj" (ponad 3,5 mln odsłon), "Nóżki" (2 mln), "Ogień w sobie masz" (2 mln), "Elo" (1,6 mln), "Oddam serce w dobre ręce" (1,5 mln) i "Dzika Weronika" (1,4 mln).


Pod koniec 2020 r. zespół zaprezentował teledysk do utworu "Chory na miłość".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje