Reklama

Reklama

Chvrches: Były chłopak znęcał się nad Lauren Mayberry

Wokalistka zespołu Chvrches, Lauren Mayberry, opisała w specjalnym eseju historię swojego związku, w którym były chłopak przejawiał wobec niej agresywne zachowania.

Lauren Mayberryn zdradziła szczegóły ze swojego życia

Tekst autorstwa Lauren Mayberry powstał jako część biuletynu "Lenny" amerykańskiej aktorki Leny Dunham, znanej z popularnego serialu "Girls".

Wokalistka opisała w nim swojego byłego partnera, który zachowywał się wobec niej agresywnie, a ona sama nie mogąc już tego znieść, postanowiła się z nim rozstać. Mayberry opowiedziała, jak kłóciła się z mężczyzną, a jej próby udobruchania go jeszcze bardziej pogarszały sytuację.

"Później przycisnął mnie do ściany i uderzał rękami w powierzchnię powyżej mojej głowy. Kiedy osunęłam się w szoku, powiedział 'Nie zachowuj się, jakbym cię uderzył'. To był dla mnie moment przebudzenia" - napisała wokalistka Chvrches.

Reklama

Mayberry dodała, że do podobnych sytuacji dochodziło częściej. Jej chłopak zatrzaskiwał przed nią drzwi, krzyczał na nią, popychał.

"Wszystko stało się moją winą. Byłam niestaranna. Byłam głupia. Byłam egoistyczna. Nie byłam godna zaufania. Byłam słabym człowiekiem, któremu nic nie wychodziło, więc nie powinnam w ogóle się fatygować. Nienawidził mnie, ale potem mnie kochał i byłam najlepszą osobą na świecie - aż do momentu kiedy już nie byłam z nim" - czytamy w eseju dziewczyny.

Zespół Chvrches promuje obecnie swoją nową płytę zatytułowaną "Every Open Eye". Jest to drugi album w dyskografii grupy, a promuje go utwór "Leave a Trace".

Zobacz teledysk "Leave a Trace":

Sprawdź tekst utworu "Leave a Trace" w serwisie Tekściory.pl!INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chvrches

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje