Reklama

Reklama

Christina Aguilera: Powstaje film dokumentalny o gwieździe. "Zainspirowała miliony ludzi"

20 lat temu Christina Aguilera wydała swój przełomowy album, pt. "Stripped". Z tej okazji powstanie film dokumentalny o gwieździe.

20 lat temu Christina Aguilera wydała swój przełomowy album, pt. "Stripped". Z tej okazji powstanie film dokumentalny o gwieździe.
Christina Aguilera będzie bohaterką wyjątkowego filmu /Steve Granitz/WireImage /Getty Images

Dokument ma być intymnym spojrzeniem na życie i karierę Aguilery. Od dzieciństwa piosenkarki, początków kariery nastoletniej gwiazdy Disneya, potem gwiazdy pop, dziś matki i dojrzałej artystki. 

Całość wzbogacą nigdy wcześniej niepublikowane materiały i ekskluzywne zakulisowe ujęcia ukazujące piosenkarkę w nieco innym świetle. Kamera towarzyszyła piosenkarce przez ostatnich 18 miesięcy, zapisując jej występy, ich kulisy, ale również fragmenty życia prywatnego.

Ta płyta odmieniła jej karierę. Christina Aguilera świętuje 20 lat "Stripped"

Reklama

Christina Aguillera: Powstaje film dokumentalny o gwieździe. "Zainspirowała miliony ludzi"

"To jedna z najbardziej wpływowych artystek naszych czasów. Jej muzyka zainspirowała miliony ludzi na całym świecie" - podkreśliła w oświadczeniu opublikowanym przez "Rolling Stone" reżyserka Tinga Poo, zapewniając, że stworzony przez nią obraz będzie równie inspirujący, jak muzyka jej bohaterki.

Jak podkreślił w oświadczeniu Loren Hammonds, szef działu filmów dokumentalnych w Time Studios, dla Aguilery dokument jest okazją do podzielenia się ze światem swoją prawdziwą historią.

"Jesteśmy zaszczyceni, że Christina zdecydowała się na współpracę. Jej głos jest jednym z najwspanialszych głosów w naszych czasach, to idealny moment na opowiedzenie jej historii"- dodał.

Jak na razie data premiery, ani tytuł nie są znane. Premiera prawdopodobnie przewidziana jest na przyszły rok.

Christina Aguilera i 20-lecie "Stripped"

21 października w serwisach streamingowych ukaże się specjalna edycja albumu "Stripped" Christiny Aguilery z okazji 20-lecia premiery, z nową okładką i 2 bonusowymi utworami.

Krążek "Stripped", oryginalnie wydany 22 października 2002 roku nakładem RCA Records, był czwartym studyjnym albumem Christiny Aguilery. Ukazał ją w całkowicie nowym brzmieniu i stylu, porzucając przy tym wizerunek popowej idolki na rzecz realnej i wiarygodnej feministki.

Gwiazda przy pomocy "Stripped" chciała zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. W związku z tym na okładce zaprezentowała się naga od pasa w górę, a do pierwszego singla "Dirrty" (który paradoksalnie lepiej przyjął się w Europie niż w USA) nakręcono odważny teledysk, który częściowo został ocenzurowany.

Christina Aguilera wraca do traumatycznych wspomnień. Zobacz teledysk "No Es Que Te Extrañe"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy